Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 24 серпня 1997
Феєноорд
3:1
Спарта Роттердам
Утрехт
6:1
Маастріхт
НАК
3:3
ПСВ
Валвейк
1:1
Ґронінґен
Вітесс
3:1
Рода
Волендам
0:0
Твенте
Погонь
1:0
МОКС Стоміль
Ракув
1:1
Легія
Вісла Краків
1:0
КСЗО
Дискоболія
2:0
Petrochemia Plock
Одра Водзіслав-Шльонськи
1:2
Лодзь
Гурнік Забже
1:1
Лех
Відзев
3:1
Заглембє Любін
Бенфіка
4:0
Кампомайоренсе
Марітіму
2:1
Ештрела Амадора (до 2011)
Боавішта
2:1
Віторія Сетубал
Белененсеш
2:2
Брага
Салгейруш
0:0
Ліси
Шавеш
0:2
Ріу Аве
Алтай Ізмір
3:2
Van Spor Kulübü
Чанаккале Дарданельспор
1:1
Карабюкспор
Бейпазар Шекерспор
0:0
Генчлербірлігі
Самсунспор
2:2
Антальяспор
Коджаеліспор
1:1
Галатасарай
Фрайбург
5:2
VfB Leipzig
Нюрнберг
1:3
Карл Цейсс
Фортуна Дюссельдорф
1:1
Унтергахінг
Ваттеншайд
1:1
Меппен
Цвіккау
4:0
Санкт-Паулі
Академіку де Візеу
1:0
Ешторіл
Жіл Вісенте
2:0
Насіонал
Фелгейраш
2:1
Ешпінью
Бейра-Мар
0:0
Алверка
Пасуш де Феррейра
1:1
Пенафіел
Майя
3:0
Уніан Ламаш
Авеш
0:1
Морейренсе
Фейренсе
2:2
Лейрія
Торреєнсе
1:0
Уніан Мадейра
Akçakoca Spor Kulübü
2:1
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
1:0
Keskin Spor Kulübü
Чанкири Білєдіє
1:0
İzmit Spor Kulübü
Кастамонуспор
5:2
Хаджеттепе
Karadeniz Eregli Belediye SK
0:3
Çaycuma Spor Kulübü
Кириккалеспор
3:0
Çubuk Spor 1959 Kulübü
Sapanca Gençlikspor
4:2
Tarım Spor Kulübü
Аксарай Білєдіє
1:0
Тарсус Ідман'юрду
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
2:3
Аланьяспор
Karaman Spor Kulübü
3:0
Kütahya Seramik Spor Kulübü
Кютахьяспор
1:0
Simav Eynal Spor Kulübü
Mobellaspor
4:3
Isparta Spor Kulübü
Nevşehirspor
3:1
Konya Kartalı Spor Kulübü
Side Gençlik Spor Kulübü
2:2
Petrol Ofisi
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
1:0
Afjet Afyon Spor Kulübü
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
1:2
Яловаспор
Бандирмаспор
4:2
Бозююкспор
Bilecik Spor Kulübü
3:3
Гельджюкспор
Karamürsel Spor Kulübü
0:0
Гебзеспор
Мальтепеспор
0:0
Пендікспор
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
2:2
Bursa Merinos Spor Kulübü
Nişantaşı Spor Kulübü
1:1
Бекоз
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
0:0
Інегелспор
GASKİ Spor Kulübü
0:2
Кахраманмарашспор
İslahiye Spor Kulübü
1:0
İskenderun Spor Kulübü
Kayseri Elektrik Spor Kulübü
1:0
Амед
Козанспор
0:3
Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
Іскендерун
4:0
Nizip Spor Kulübü
Pütürge Belediyesi Spor Kulübü
2:2
Ceyhanspor
Altıntepsi Makelspor AŞ
1:1
Çan Spor Kulübü
Bigaspor
1:0
Çorlu Spor Kulübü 1947
Çerkezköy Spor Kulübü
1:1
Küçükçekmece Spor Kulübü
Еюпспор
1:3
Gönen Spor Kulübü
Keşan Spor Kulübü
0:0
Люлебургазспор
Кирклареліспор
0:2
Кючюккейспор
Amasyaspor
2:0
Акчаабат Себатспор
Carsambaspor
1:0
Sivas Demir Spor Kulübü
Гюмюшханеспор
3:1
Iğdırspor
Офспор
1:0
Merzifonspor
Пазарспор
1:0
Turhal Spor Kulübü
Сівасспор
1:0
Terme Spor Kulübü
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
2:0
Bayburt Spor Kulübü
Уньєспор
1:2
1926 Bulancak Spor Kulübü
Бергама Біледія
1:3
Petkim Spor Kulübü
Гезтепе
0:0
Балікесірспор
Манісаспор
0:1
Торбалиспор
Selçuk Efes Spor Kulübü
1:2
Акхісарспор
Söke Spor Kulübü
2:0
Yeni Bornova Gençlik ve Spor Kulübü
Ушакспор
2:0
Назіллі Белєдіє
Yeni Milas Spor Kulübü
1:1
Фетхієспор
Айваликгюджю
1:1
Тепеджик Білєдіє
BK Glostrup Albertslund
1:3
FC Roskilde
Herning Fremad
3:3
Boldklubben 1913
Горсенс
2:1
BK Fremad Amager
Віборґ
2:0
Нествед
КБ
1:0
Есб'єрг
Ølstykke FC
0:0
FC Svendborg
Олесунн
3:0
Одд
Drøbak / Frogn IL
0:5
Мосс
Гам-Кам
4:2
Ейк-Тонсберг
Harstad
2:0
Гедд
IL Runar
0:1
Брюне
Сарпсборг-08
2:2
Старт
Lira
3:0
Браге
Енчепінг
2:2
Spårvägens FF
Броммапойкарна
1:1
Nacka FF
Умео
2:0
Ассюриска
Мутала
2:1
Норрбю
IFK Hässleholm
1:2
Фалькенберг
Myresjö / Vetlanda FK
1:4
М'єльбю
Геккен
3:2
IK Oddevold
Отвідаберг
3:1
Stenungsunds IF
Marmaris Belediyespor
1:1
Ескішехірспор
Тургутлуспор
1:1
Каршіяка
Afjet Afyon Spor Kulübü
0:1
Yeni Salihli Spor Kulübü
Aydınspor
1:0
TKİ Soma
Сііртспор
0:0
Османлиспор
Діярбакирспор
1:1
Газіантеп
Адіяманспор
2:1
Малатьяспор
Тюрк Телеком
1:0
Шанлиурфаспор
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
6:1
Дюзджеспор
Zeytinburnuspor
1:0
Едірнеспор
Карталспор
2:2
Сакар'яспор
Fenerspor
1:0
Касимпаша
Erzincanspor
2:2
Анкара Демірспор
Чорумспор
0:1
Ерзурумспор
Гіресунспор
1:1
Ордуспор
Артвін Хопаспор
0:0
Чайкур Різеспор
Кечіоренгюджю
1:0
Йімпаш Йозгатспор
Денізліспор
3:0
Буджаспор
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
1:1
Сарієр
Bakırköyspor
1:2
Мерсін Ідман'юрду
Газіоманпашаспор
0:0
Хатайспор
Болуспор
1:1
Істанбул
Аданаспор
0:1
Коньяспор
Цементарка-55
3:0
Борець
Сілекс
2:3
Скоп'є
Тіквеш
0:0
Біласиця Струмиця
Пелістер
2:0
Перемога-Юніор
Makedonija GjP
6:0
Брегалниця Делчеве
FK Balkan
0:1
Вардар
Саса
1:0
Слога Югомагнат