Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 22 грудня 1996
Атлетік
0:0
ФК Естремадура
Барселона
1:0
Сельта
Спортінг Хіхон
1:1
Депортіво
Севілья
0:3
Бетіс
КД Логроньєс
0:2
Райо Вальєкано
Компостела
0:2
Реал Ов'єдо
Тенеріфе
5:1
Еспаньйол
Сарагоса
0:2
Расінг
Атлетіко
2:2
Реал Сосьєдад
Мілан
0:1
Парма
Рома
0:2
Аталанта
Сампдорія
2:1
Віченца
Болонья
0:0
Перуджа
Фіорентина
2:0
Кальярі
П'яченца
1:1
Ювентус
Наполі
1:0
Лаціо
Верона
3:2
Удінезе
Реджана
1:1
Інтер
Бенфіка
0:0
Марітіму
Брага
1:0
Ріу Аве
Лейрія
1:1
Боавішта
Віторія Гімараєш
3:0
Ліси
Віторія Сетубал
0:2
Ешпінью
Салгейруш
3:3
Ештрела Амадора (до 2011)
Жіл Вісенте
1:1
Фаренсе
Газіантепспор
1:0
Трабзонспор
Генчлербірлігі
2:1
Сарієр
Самсунспор
3:0
Коджаеліспор
Алтай Ізмір
2:1
Van Spor Kulübü
Чанаккале Дарданельспор
1:3
Істанбулспор
Zeytinburnuspor
2:1
Антальяспор
Бешикташ
4:0
Анкарагюджю
Олімпіакос
1:0
ПАОК
АЕК
3:1
Верія
Аріс
2:0
Касторія
Панахаїки
0:0
Іракліс
Кавала
2:0
Іонікос
Атінаїкос
1:1
Каламата
Edessaikos
1:2
ОФІ
Мальорка
0:0
Осасуна
Алавес
4:0
Есіха
Леванте
2:1
Лас-Пальмас
Толедо
1:0
Меріда УД
Альмерія
3:2
Леганес
Атлетіко Мадрид Б
1:1
УД Саламанка
Агріспор
2:0
Doğu Gücü Spor Kulübü
Bitlis Spor Kulübü
1:2
Kızıltepe Spor Kulübü
Cizre Spor Kulübü
1:3
Батман Петрольспор
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
3:1
Хаккяриспор
Мардінспор
1:1
Курталанспор
Мушспор
2:2
Genç Murat Spor Kulübü
Юксекова Біледьєспор
2:1
Silvan Spor Kulübü
Батманспор
0:0
Silopi Spor Kulübü
Pütürge Belediyesi Spor Kulübü
1:0
Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
Siverek Belediye Spor Kulübü
3:1
Кайсеріспор
Акчаабат Себатспор
2:1
Bayburt Spor Kulübü
1926 Bulancak Spor Kulübü
5:1
Carsambaspor
Гюмюшханеспор
3:0
Офспор
Ордуспор
1:1
Гіресунспор
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
1:1
Samsun Kadıköy Spor Kulübü
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
1:4
Kütahya Seramik Spor Kulübü
Nevşehirspor
2:2
Petrol Ofisi
Османлиспор
1:0
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
2:1
Side Gençlik Spor Kulübü
Tarım Spor Kulübü
2:2
Mobellaspor
Kayseri Elektrik Spor Kulübü
4:0
Козанспор
Кіліс Беледієспор
6:1
Ceyhanspor
Іскендерун
3:1
Тарсус Ідман'юрду
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
1:2
Кахраманмарашспор
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
1:0
İslahiye Spor Kulübü
Şehitkamil Belediyesi Spor Kulübü
3:0
Nizip Spor Kulübü
Сівасспор
2:0
Трабзон Акчаабат
Turhal Spor Kulübü
3:2
Пазарспор
Akçakoca Spor Kulübü
4:4
Yeni Sincan Spor Kulübü
ASKİ Spor Kulübü
1:1
Болуспор
Çubuk Spor 1959 Kulübü
0:3
Чанкири Білєдіє
Кастамонуспор
1:0
Кечіоренгюджю
Karadeniz Eregli Belediye SK
2:1
Keskin Spor Kulübü
Merzifonspor
3:0
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
Isparta Spor Kulübü
2:0
Karaman Spor Kulübü
Бекоз
0:1
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
Бозююкспор
0:0
Bursa Merinos Spor Kulübü
Фатіх Карагюмрюк
3:1
Karamürsel Spor Kulübü
Гебзеспор
0:0
Bilecik Spor Kulübü
Гельджюкспор
1:3
Істанбул
Ortaçeşme Spor Kulübü
0:1
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Sapanca Gençlikspor
0:0
Пендікспор
Яловаспор
5:2
Мальтепеспор
Акхісарспор
0:2
Marmaris Belediyespor
Petkim Spor Kulübü
1:2
Айваликгюджю
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
2:1
Гезтепе
Манісаспор
1:0
Ізмірспор
Назіллі Белєдіє
1:0
Бергама Біледія
Selçuk Efes Spor Kulübü
3:1
Simav Eynal Spor Kulübü
Söke Spor Kulübü
3:1
Торбалиспор
Ушакспор
4:1
Yeni Milas Spor Kulübü
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
2:6
Фетхієспор
Тепеджик Білєдіє
2:1
Еюпспор
Çerkezköy Spor Kulübü
2:0
Люлебургазспор
Edirne DSİ Spor Kulübü
0:3
Бандирмаспор
Касимпаша
3:0
Кючюккейспор
Кирклареліспор
1:0
Dikilitaş Spor Kulübü
Küçükçekmece Spor Kulübü
1:5
Gönen Spor Kulübü
Текірдагспор
1:1
Keşan Spor Kulübü
Проодефтики
0:0
Паніоніос
Аполлон Понту
3:4
Нікі Волос
Пансерраїкос
1:1
Лариса
ПАС Янніна
2:4
Докса Драма
Етнікос Пірей
2:1
EAR Rethymno Kriti
Панелефсиніакос
4:1
Левадіакос
Трикала
2:0
Pirgos 79
Панетолікос
2:0
FAS Naousa
Panargiakos FC
2:1
Doxa Vyrona