Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 13 жовтня 1996
КД Логроньєс
0:2
Спортінг Хіхон
Реал Сосьєдад
3:0
ФК Естремадура
Расінг
2:2
Реал Мадрид
Реал Ов'єдо
0:1
Депортіво
Райо Вальєкано
2:1
Еркулес
Рома
3:0
Мілан
Інтер
2:0
П'яченца
Болонья
2:1
Сампдорія
Кальярі
0:1
Парма
Фіорентина
0:0
Лаціо
Перуджа
3:1
Аталанта
Віченца
2:1
Ювентус
Наполі
1:1
Удінезе
Реджана
2:2
Верона
Легія
5:1
Одра Водзіслав-Шльонськи
Аміка
1:0
Лех
Катовіце
2:0
Вісла Краків
Відзев
2:0
Sokol Pniewy
Заглембє Любін
2:1
Полонія
Лодзь
1:1
Гутнік Краків
МОКС Стоміль
1:2
Белхатув
Шльонськ
1:1
Гурнік Забже
Ракув
1:0
Рух Хожув
Газіантепспор
2:0
Алтай Ізмір
Генчлербірлігі
3:2
Zeytinburnuspor
Самсунспор
0:2
Галатасарай
Коджаеліспор
4:2
Van Spor Kulübü
Чанаккале Дарданельспор
3:2
Антальяспор
Фенербахче
1:0
Бурсаспор
Олімпіакос
2:2
Каламата
АЕК
6:1
Іракліс
Аріс
1:2
Паніліакос
Панахаїки
3:1
Панатінаїкос
Кавала
0:0
Касторія
Атінаїкос
2:1
Верія
Edessaikos
1:1
Іонікос
Базель
2:2
Санкт-Галлен
Янг Бойз
1:1
Серветт
Цюрих
2:4
Грасгоппер
Аарау
1:1
Ксамакс
Люцерн
1:0
Лугано
Лозанна
1:1
Сьйон
Банік
1:1
Вікторія Пльзень
Славія Прага
3:0
Дрнівці
Динамо Чеські Будейовиці
5:4
Тепліце
Яблонець
4:1
Збройовка
Опава
0:2
Спарта Прага
Вікторія Жижков
1:0
Карвіна
Богеміанс-1905
1:3
Сігма
Градець Кралове
0:1
Слован
Мольде
3:3
Бранн
Буде-Ґлімт
7:0
Вікінґ
Конґсвінґер
4:3
Русенборг
Стремсґодсет
0:1
Мосс
Скейд
2:3
Старт
Стабек
0:3
Ліллєстрем
Тромсе
0:0
Волеренґа
Есіха
1:1
СД Оуренсе
Осасуна
1:1
Альбасете
Вільярреал
2:0
Альмерія
Атлетіко Мадрид Б
3:2
Толедо
Бадахос
0:0
УЕ Льєйда
Мальорка
1:1
Ейбар
Динамо Батумі
4:0
Самгуралі
Торпедо Кутаїсі
4:3
Тбілісі
Діла
1:0
Самтредіа
Сіоні
0:3
Колхеті
Iveria Khashuri
1:2
FC Margveti 2006 Zestafoni
Tbilisis Sakhelmtsipo Universiteti
1:2
FC Merani-91 Tbilisi
Гурія
3:0
Кахеті
Bismil Belediye Spor Kulüp
1:0
Хаккяриспор
Genç Murat Spor Kulübü
1:0
Kızıltepe Spor Kulübü
Курталанспор
2:1
Cizre Spor Kulübü
Мардінспор
0:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Мушспор
3:1
Амед
Silopi Spor Kulübü
1:1
Doğu Gücü Spor Kulübü
Silvan Spor Kulübü
0:5
Батман Петрольспор
Юксекова Біледьєспор
1:0
Агріспор
Батманспор
5:0
Bitlis Spor Kulübü
Bayburt Spor Kulübü
4:0
Samsun Kadıköy Spor Kulübü
1926 Bulancak Spor Kulübü
1:2
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
Офспор
1:0
Токатспор
Пазарспор
0:1
Гіресунспор
Трабзон Акчаабат
0:3
Terme Spor Kulübü
Karaman Spor Kulübü
3:4
Petrol Ofisi
İslahiye Spor Kulübü
1:0
Ceyhanspor
Кахраманмарашспор
0:1
Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
Козанспор
2:2
Pütürge Belediyesi Spor Kulübü
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
0:1
Şehitkamil Belediyesi Spor Kulübü
Тарсус Ідман'юрду
2:0
Nizip Spor Kulübü
Сівасспор
2:2
Amasyaspor
Turhal Spor Kulübü
2:1
Гюмюшханеспор
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
6:2
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
Чанкири Білєдіє
0:1
Болуспор
Кастамонуспор
1:2
Merzifonspor
Karadeniz Eregli Belediye SK
0:2
ASKİ Spor Kulübü
Кечіоренгюджю
1:0
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
Keskin Spor Kulübü
1:0
Çaycuma Spor Kulübü
Yeni Sincan Spor Kulübü
0:1
Кириккалеспор
Afjet Afyon Spor Kulübü
1:1
Башкент Академії
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
3:3
Konya Kartalı Spor Kulübü
Кютахьяспор
4:1
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
Side Gençlik Spor Kulübü
6:2
Kütahya Seramik Spor Kulübü
Бозююкспор
1:1
Фатіх Карагюмрюк
Bursa Merinos Spor Kulübü
5:0
İzmit Spor Kulübü
Гельджюкспор
1:1
Яловаспор
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
0:1
Sapanca Gençlikspor
Petkim Spor Kulübü
3:1
Selçuk Efes Spor Kulübü
Айваликгюджю
0:0
Манісаспор
Бергама Біледія
2:0
Гезтепе
Фетхієспор
0:0
Marmaris Belediyespor
Назіллі Белєдіє
1:0
Söke Spor Kulübü
Торбалиспор
1:0
Simav Eynal Spor Kulübü
Ушакспор
2:0
Акхісарспор
Yeni Milas Spor Kulübü
1:4
Ізмірспор
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
0:1
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
Бандирмаспор
2:1
Гюнгорен
Çorlu Spor Kulübü 1947
2:2
Keşan Spor Kulübü
Dikilitaş Spor Kulübü
5:3
Люлебургазспор
Edirne DSİ Spor Kulübü
0:3
Тепеджик Білєдіє
Gönen Spor Kulübü
1:0
Еюпспор
Касимпаша
3:0
Çerkezköy Spor Kulübü
Küçükçekmece Spor Kulübü
1:3
Кирклареліспор
Кючюккейспор
1:3
Текірдагспор
Паніоніос
2:0
Трикала
Проодефтики
0:0
Панелефсиніакос
Нікі Волос
1:1
Panargiakos FC
Левадіакос
2:0
Пансерраїкос
ПАС Янніна
3:2
Аполлон Понту
Pirgos 79
1:1
Панетолікос
FAS Naousa
2:2
EAR Rethymno Kriti
Артвін Хопаспор
1:0
Бейпазар Шекерспор
Erzincanspor
1:1
Уньєспор
Елязигспор
2:1
Шанлиурфаспор
Малатьяспор
0:0
Діярбакирспор
Адіяманспор
2:1
Bingöl Spor Kulübü
Анкара Демірспор
1:1
Чайкур Різеспор
Йімпаш Йозгатспор
1:0
Чорумспор
İskenderun Spor Kulübü
2:2
Хатайспор
Кайсері Ерджіесспор
1:1
Сііртспор
Адана Демірспор
1:3
Аланьяспор
Коньяспор
2:3
Інегелспор
Дюзджеспор
3:1
Afjet Afyon Spor Kulübü
Мерсін Ідман'юрду
1:1
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Ескішехірспор
1:1
Аданаспор
Fenerspor
2:1
Nişantaşı Spor Kulübü
Каршіяка
1:0
Тургутлуспор
Буджаспор
1:1
Мугласпор
TKİ Soma
0:2
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Yeni Salihli Spor Kulübü
1:0
Балікесірспор
Aydınspor
2:1
Гезтепе
Bakırköyspor
0:2
Едірнеспор
Сакар'яспор
1:3
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
Газіоманпашаспор
1:3
Карабюкспор
Црвена Звезда
3:1
Войводина
Земун
2:1
Борац
Будучност
0:3
Партизан
Младост Лучани
2:1
Хайдук Кула
FK Proleter Zrenjanin
1:0
Чукарички
Радий
1:2
FK Bečej