Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 24 серпня 1996
Тоттенгем
0:0
Евертон
Лестер
0:2
Арсенал
Вест Гем
2:1
Саутгемптон
Ноттінгем Форест
1:1
Мідлсбро
Челсі
2:0
Ковентрі
Ліверпуль
0:0
Сандерленд
Ньюкасл
1:2
Шеффілд Венсдей
Астон Вілла
2:0
Дербі Каунті
Штутгарт
2:1
Вердер
Баєр
0:1
Фортуна Дюссельдорф
Бохум
1:1
Армінія
Фрайбург
1:3
Кельн
Боруссія Менхенгладбах
1:3
Карлсруе
Мюнхен-1860
1:3
Боруссія Дортмунд
Нант
0:1
Ланс
Марсель
1:2
Мец
Бордо
0:0
Осер
Ніцца
1:1
Бастія
Лілль
3:1
Ренн
Страсбур
1:0
Гавр
Кан
1:1
Ліон
Генгам
2:1
Монако
Монпельє
0:1
Канн
Вісла Краків
1:0
Гурнік Забже
Легія
3:2
Белхатув
Аміка
3:0
Гутнік Краків
Катовіце
1:0
Полонія
Заглембє Любін
2:1
Лодзь
Шльонськ
3:1
Одра Водзіслав-Шльонськи
Ракув
1:4
МОКС Стоміль
Sokol Pniewy
5:3
Лех
Крістал Пелес
3:1
Олдгем
Оксфорд Юнайтед
5:0
Саутенд
Шеффілд Юнайтед
4:4
Бірмінгем
Сток Сіті
2:1
Манчестер Сіті
Болтон
3:1
Норвіч Сіті
Чарльтон
1:1
Вест Бромвіч
Іпсвіч
5:2
Редінґ
Вулвергемптон
1:0
Бредфорд
Свіндон
1:1
Порт Вейл
Генк
1:1
Брюгге
Стандард
3:0
RWD Molenbeek
Андерлехт
2:2
Локерен
Серкль Брюгге
2:2
Ексельсіор Мускрон
Антверпен
1:4
Lommel
Гент
3:2
Ендрахт Алст
Льєрс
4:0
Шарлеруа
Сінт-Трейден
3:1
KFC Germinal Ekeren
KRC Zuid-West-Vlaanderen
3:3
Мехелен
Грасгоппер
2:2
Люцерн
Аарау
1:0
Янг Бойз
Ксамакс
3:0
Санкт-Галлен
Сьйон
3:1
Серветт
Лугано
1:1
Базель
Лозанна
3:2
Цюрих
ГАК
2:2
Аустрія
Рапід Відень
0:0
Блау-Вайсс Лінц
Адміра Ваккер
0:3
Штурм
Рід
0:4
Зальцбург
ЛАСК
1:3
Ваккер Інсбрук
Тулуза
2:0
ASOA Valence
Ле-Ман
2:0
Ам'єн
Лор'ян
2:2
Лаваль
Ньор
3:1
Труа
Шатору
2:0
Бріошен
Геньйон
1:1
Ред Стар Сен-Уан
Бове
0:0
Сент-Етьєн
Мартіг
3:0
OFC Charleville-Mézières
Епіналь
3:1
Мюлуз
Кане
0:0
Сошо
Тулон
2:2
Луан-Кюізо
Вендам
0:0
Гелмонд Спорт
Ейндговен
1:1
Маастріхт
Топ Осс
3:1
Гераклес
Ден Гааґ
1:0
Харлем
Росендал
2:4
Еммен
Зволле
1:0
Ден Босх
Ексельсіор
0:0
Камбюр
Венло
2:1
Дордрехт
Телстар
2:4
Го Егед Іглз
Віком
1:1
Джиллінґем
Рексгем
4:4
Плімут
Бернлі
2:1
Волсолл
Йорк Сіті
1:2
Борнмут
Ротергем
1:2
Шрусбері
Брентфорд
3:2
Лутон
Брістоль Сіті
0:1
Блекпул
Стокпорт
0:0
Ноттс Каунті
Престон
0:0
Брістоль Роверс
Честерфілд
1:2
Бері
Вотфорд
0:2
Мілволл
Пітерборо
2:2
Крю
Карлайл Юнайтед
0:0
Галл
Герефорд Юнайтед
1:0
Донкастер
Барнет
1:1
Віґан
Честер Сіті
1:1
Кембрідж
Ексетер
2:2
Скарборо
Кардіфф Сіті
1:0
Брайтон
Гартлпул
2:1
Фулгем
Лінкольн Сіті
1:1
Лейтон Орієнт
Нортгемптон
3:0
Менсфілд Таун
Рочдейл
0:0
Колчестер
Дарлінгтон
4:1
Свонсі
Сканторп Юнайтед
1:0
Торкi
FC Merani-91 Tbilisi
4:1
Тбілісі
Самгуралі
0:1
Iveria Khashuri
FC Dinamo Zugdidi
2:0
Сіоні
Tbilisis Sakhelmtsipo Universiteti
1:1
Діла
Гурія
2:0
Торпедо Кутаїсі
Динамо Тбілісі
6:0
Самтредіа
FC Margveti 2006 Zestafoni
0:1
Колхеті
Локомотив
2:1
Торпедо
Аланія (до 2014)
3:1
Перлина-Сочі
Чорноморець Новоросійськ
2:1
Ростов
Ротор
0:1
Динамо Москва
Tekstilshchik Kamyshin
2:1
Крилья Совєтов
Балтика
2:0
Зеніт
Лада-Тольятті
1:1
Спартак
Lokomotiv NN
2:2
Урал
ЦСКА
4:2
КАМАЗ
Airdrieonians FC
0:0
Іст Файф
Данді
2:1
Гринок Мортон
Фалкірк
1:0
Партик
Сент-Міррен
0:3
Сент-Джонстон
Clydebank FC
1:0
Стірлінг Альбіон
Бервік Рейнджерс
0:6
Стенхаусмьюїр
Бріхін Сіті
1:1
Ейр Юнайтед
Гамільтон
2:0
Клайд
Куїн оф зе Саут
2:1
Дамбартон
Странрар
1:2
Лівінгстон
Хапоель Беер-Шева
2:0
Маккабі Герцлія
Маккабі Петах-Тіква
0:3
Бейтар
Хапоель Тель-Авів
1:3
Маккабі Хайфа
Хапоель Кфар-Сава
0:2
Цафрирім
Хапоель Хайфа
3:1
Маккабі Тель-Авів
Hapoel Jerusalem
0:3
Хапоель Петах-Тіква
Хапоель Рішон-ле-Ціон
3:1
Hapoel Taibe
Hapoel Beit Shean
0:1
Бней Єгуда
Монтана
1:1
Levski Kyustendil
Нафтохімік
1:0
Мінер
Етир 1924
2:4
Локомотив Софія
Видима-Раковськи
0:1
Ботєв-1912
FK Maritsa 1921 Plovdiv
1:0
Добруджа
Славія Софія
1:3
ЦСКА Софія
Локомотив Пловдів
2:0
Спартак Плєвен
Левські
4:0
Спартак Варна