Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 25 лютого 1996
Барселона
1:0
Бетіс
Валенсія
3:1
Реал Ов'єдо
Компостела
3:3
Реал Мадрид
УД Саламанка
1:2
Райо Вальєкано
Тенеріфе
1:2
Сарагоса
Альбасете
2:0
Меріда УД
Реал Сосьєдад
1:0
Вальядолід
Атлетіко
3:2
Сельта
Спортінг Хіхон
2:3
Еспаньйол
Севілья
1:1
Атлетік
Рома
1:0
Торіно
Ювентус
1:1
Мілан
Інтер
1:0
Аталанта
Удінезе
0:0
Парма
Сампдорія
3:0
П'яченца
Фіорентина
3:0
Наполі
ФК Падова (до 2015)
1:3
Лаціо
Барі
0:2
Віченца
Кремонезе
3:1
Кальярі
Газіантепспор
3:0
Каршіяка
Анкарагюджю
1:2
Ескішехірспор
Кайсері Ерджіесспор
3:1
Van Spor Kulübü
Денізліспор
1:2
Самсунспор
Коджаеліспор
0:0
Істанбулспор
Алтай Ізмір
1:3
Генчлербірлігі
Галатасарай
1:2
Антальяспор
Лариса
1:1
Каламата
Аполлон Афіни
0:1
Паніоніос
Edessaikos
1:1
Ксанті
Етнікос Пірей
2:5
Іонікос
Аріс
0:0
ПАОК
Панатінаїкос
4:1
Паніліакос
Іракліс
1:3
АЕК
ОФІ
0:1
Атінаїкос
Спарта Прага
4:0
TJ Hradiště
Сігма
3:0
Слован
Яблонець
2:1
Динамо Чеські Будейовиці
Вікторія Жижков
1:0
Дрнівці
FK Union Cheb
1:1
Банік
Башкент Академії
0:1
Кириккалеспор
Батман Петрольспор
4:0
Bitlis Spor Kulübü
Genç Murat Spor Kulübü
1:0
Doğu Gücü Spor Kulübü
Мушспор
1:2
Bingöl Spor Kulübü
Tunceli Belediye Spor Kulübü
2:1
Курталанспор
Van DSİ Spor Kulübü
2:1
Батманспор
Юксекова Біледьєспор
3:0
Cizre Spor Kulübü
Carsambaspor
1:3
Кастамонуспор
Çubuk Spor 1959 Kulübü
2:0
Ербааспор
Merzifonspor
0:0
Кечіоренгюджю
Turhal Spor Kulübü
0:0
Yeni Sincan Spor Kulübü
Уньєспор
1:0
Samsun Kadıköy Spor Kulübü
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
0:1
Бекоз
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
1:0
Фатіх Карагюмрюк
Амед
2:1
Ceyhanspor
İskenderun Spor Kulübü
1:0
GASKİ Spor Kulübü
Кіліс Беледієспор
2:1
İslahiye Spor Kulübü
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
1:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Yeni Samandağ Spor Kulübü
0:0
Nizip Spor Kulübü
Аксарай Білєдіє
0:1
Анкара Демірспор
Nevşehirspor
3:0
Козанспор
Niğde Spor Kulübü
2:1
Kayseri Elektrik Spor Kulübü
Keskin Spor Kulübü
2:2
Tarım Spor Kulübü
Ağrı Köy Hizmetleri Spor Kulübü
0:0
Bayburt Spor Kulübü
1926 Bulancak Spor Kulübü
2:1
Трабзон Акчаабат
Гюмюшханеспор
0:0
Агріспор
Карсспор
1:2
Артвін Хопаспор
Офспор
2:0
Пазарспор
Сівасспор
4:1
Акчаабат Себатспор
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
2:0
Marmaris Belediyespor
Акхісарспор
0:2
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
Алтинорду
1:1
Айваликгюджю
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
4:0
Gönen Spor Kulübü
Гезтепе
2:1
Söke Spor Kulübü
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
3:0
Petkim Spor Kulübü
Yeni Bornova Gençlik ve Spor Kulübü
1:2
Манісаспор
Selçuk Efes Spor Kulübü
1:2
Ізмірспор
Bilecik Spor Kulübü
1:0
Sönmez Filament Spor Kulübü
Гебзеспор
7:0
Denizcilik İşletmeleri Spor Kulübü
Гельджюкспор
1:1
Яловаспор
Інегелспор
1:0
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Пендікспор
0:0
Karamürsel Spor Kulübü
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
0:0
Isparta Spor Kulübü
Бодрумспор
0:1
Mobellaspor
Мугласпор
2:0
Назіллі Белєдіє
Simav Eynal Spor Kulübü
0:0
Yeni Milas Spor Kulübü
Ушакспор
3:1
Тавшанли Ліньітспор
Babaeski Spor Kulübü
1:2
Çan Spor Kulübü
Бандирмаспор
4:0
Кирклареліспор
Тепеджик Білєдіє
2:0
Çerkezköy Spor Kulübü
Кючюккейспор
2:1
Uzunköprü Spor Kulübü
Текірдагспор
1:1
Küçükçekmece Spor Kulübü
Сііртспор
3:0
Гезтепе
Кахраманмарашспор
2:0
Адіяманспор
Шанлиурфаспор
2:1
Хатайспор
Аданаспор
2:1
Аланьяспор
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
1:1
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Бейпазар Шекерспор
2:1
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Йімпаш Йозгатспор
0:0
Адана Демірспор
Болуспор
1:2
Дюзджеспор
Чорумспор
2:2
Erzincanspor
Ерзурумспор
0:0
Чайкур Різеспор
Ордуспор
2:1
Fenerspor
Коньяспор
1:3
Балікесірспор
Карабюкспор
4:0
Мерсін Ідман'юрду
Чанаккале Дарданельспор
1:0
Діярбакирспор
Сакар'яспор
1:1
Сарієр
Малатьяспор
4:0
Petrol Ofisi
Afjet Afyon Spor Kulübü
3:1
Фетхієспор
Aydınspor
2:0
Yeni Salihli Spor Kulübü
Буджаспор
4:2
Бергама Біледія
TKİ Soma
2:0
Тургутлуспор
Bakırköyspor
2:0
Çorlu Spor Kulübü 1947
Едірнеспор
0:0
Zeytinburnuspor
Газіоманпашаспор
0:2
Карталспор
Люлебургазспор
0:0
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği