Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 04 грудня 1994
Сарагоса
3:2
Спортінг Хіхон
Тенеріфе
4:0
КД Логроньєс
Компостела
2:1
Расінг
Реал Ов'єдо
0:0
Бетіс
Вальядолід
1:1
Сельта
Севілья
3:0
Еспаньйол
Рома
2:0
ФК Падова (до 2015)
Ювентус
3:2
Фіорентина
Парма
4:0
Брешія
Сампдорія
3:2
Дженоа
Кальярі
1:1
Лаціо
Наполі
1:1
Торіно
Барі
2:1
Фоджа
Кремонезе
0:1
Інтер
Твенте
2:2
ПСВ
Утрехт
3:1
Дордрехт
Валвейк
2:0
НАК
Ґронінґен
4:0
Спарта Роттердам
Волендам
2:2
Аякс
Феєноорд
0:3
Вітесс
Адана Демірспор
1:1
Petrol Ofisi
Анкарагюджю
1:0
Самсунспор
Денізліспор
3:0
Кайсері Ерджіесспор
Коджаеліспор
2:1
Антальяспор
Zeytinburnuspor
1:1
Газіантепспор
Фенербахче
1:1
Бешикташ
Олімпіакос
0:0
Іракліс
ПАОК
5:0
Лариса
Паніоніос
2:3
АЕК
Ксанті
1:0
Іонікос
ОФІ
1:0
Edessaikos
Аріс
0:0
Етнікос Пірей
Кавала
1:1
Докса Драма
Атінаїкос
0:1
Аполлон Афіни
Панатінаїкос
5:0
Левадіакос
Янг Бойз
4:1
Серветт
Санкт-Галлен
1:0
Лугано
Грасгоппер
1:0
Аарау
Сьйон
0:0
Базель
Люцерн
2:1
Цюрих
Лозанна
1:4
Ксамакс
Шанлиурфаспор
3:1
GASKİ Spor Kulübü
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
0:0
Eskişehir Demirspor Spor Kulübü
Karaman Spor Kulübü
2:0
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
Газіантеп
2:1
Кіліс Беледієспор
Козанспор
3:1
İslahiye Spor Kulübü
Nizip Spor Kulübü
0:0
Adana Vefa 01 Spor Kulübü
Yeni Samandağ Spor Kulübü
0:1
İskenderun Spor Kulübü
Тепеджик Білєдіє
0:0
Küçükçekmece Spor Kulübü
Гюнгорен
1:0
Еюпспор
Кючюккейспор
5:1
Keşan Spor Kulübü
Люлебургазспор
3:0
Malkara Belediye Spor Kulübü
Текірдагспор
1:1
Babaeski Spor Kulübü
Uzunköprü Spor Kulübü
0:0
Çerkezköy Spor Kulübü
Бозююкспор
0:0
Інегелспор
Bursa Merinos Spor Kulübü
0:0
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
Кютахьяспор
4:0
Afjet Afyon Spor Kulübü
Sapanca Gençlikspor
3:1
Sönmez Filament Spor Kulübü
Ушакспор
1:1
Bilecik Spor Kulübü
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
1:0
İlimtepe Kullar 1975 Spor
Бейлербей
3:0
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS
Гельджюкспор
0:0
Nişantaşı Spor Kulübü
İznik Spor Kulübü
1:1
Бекоз
Мальтепеспор
0:0
Пендікспор
Яловаспор
0:0
Karamürsel Spor Kulübü
Айваликгюджю
1:1
Бандирмаспор
Çan Spor Kulübü
0:1
Бергама Біледія
Гезтепе
0:0
Алтинорду
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
1:0
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
Yeni Bornova Gençlik ve Spor Kulübü
3:1
Manisa Mensucat Spor Kulübü
Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Derneği
2:2
Gönen Spor Kulübü
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
2:1
Söke Spor Kulübü
Фетхієспор
0:0
Marmaris Belediyespor
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
2:0
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
Назіллі Белєдіє
1:0
Денізлі Біледія
Ödemiş Spor Kulübü
1:0
Mobellaspor
Selçuk Efes Spor Kulübü
1:0
Yeni Milas Spor Kulübü
Чорумспор
4:2
Fenerspor
Діярбакирспор
1:0
Адіяманспор
Батманспор
0:1
Yeni Sincan Spor Kulübü
Тарсус Ідман'юрду
1:0
Аланьяспор
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
1:0
Гіресунспор
Карабюкспор
3:1
Дюзджеспор
Çorlu Spor Kulübü 1947
3:1
Карталспор
Чанаккале Дарданельспор
3:0
Газіоманпашаспор
Едірнеспор
1:0
Сарієр
Істанбулспор
1:1
Bakırköyspor
Істанбул
0:2
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
Afjet Afyon Spor Kulübü
3:1
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Isparta Spor Kulübü
2:1
Ескішехірспор
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
5:2
Коньяспор
Мерсін Ідман'юрду
2:0
Болуспор
Aydınspor
1:1
Каршіяка
Гезтепе
0:0
Балікесірспор
Манісаспор
1:1
Буджаспор
Мугласпор
2:1
Yeni Salihli Spor Kulübü
Тургутлуспор
3:2
TKİ Soma