Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 06 жовтня 1993
КД Логроньєс
4:2
Атлетік
Валенсія
3:1
Райо Вальєкано
Сельта
1:0
Lerida
Спортінг Хіхон
1:2
Тенеріфе
Реал Мадрид
2:1
Расінг
Севілья
2:1
Атлетіко
Реал Сосьєдад
2:2
Реал Ов'єдо
Альбасете
0:0
Депортіво
Барселона
3:0
Вальядолід
Сарагоса
2:1
Осасуна
Ньор
0:1
Лаваль
Нім
0:1
Дюнкерк
Ле-Ман
0:1
Ред Стар Сен-Уан
Мюлуз
1:0
Бріошен
ASOA Valence
1:1
OFC Charleville-Mézières
Валансьєн
1:1
Геньйон
Ніцца
1:0
FC Bourges
Седан
1:0
Бастія
Істр
2:3
Алес
Ренн
5:3
Бове
Nevşehirspor
3:0
Кайсеріспор
Niğde Spor Kulübü
1:2
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Ankara Emniyet Spor Kulübü
1:0
Çubuk Spor 1959 Kulübü
Гебзеспор
3:2
Текірдагспор
Artvin İl Özel İdaresi Spor Kulübü
0:1
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
Батман Петрольспор
2:0
Bitlis Spor Kulübü
Bingöl Spor Kulübü
4:1
Елязигспор
Ізмірспор
3:2
Манісаспор
Кечіоренгюджю
3:4
Petrol Ofisi
Шанлиурфаспор
2:0
Мардінспор
Бейпазар Шекерспор
2:0
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
Адіяманспор
1:2
İskenderun Spor Kulübü
Акчаабат Себатспор
1:0
Чайкур Різеспор
Erzincanspor
3:2
Bayburt Spor Kulübü
Карсспор
0:1
Aras 12 Mart Spor Kulübü
Малатьяспор
3:1
Мушспор
Ордуспор
2:1
Гіресунспор
Сііртспор
1:0
Van Spor Kulübü
Уньєспор
0:3
Ерзурумспор
Адана Демірспор
2:1
Хатайспор
Коньяспор
4:1
Аланьяспор
Ceyhanspor
3:4
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Дюзджеспор
3:1
Гельджюкспор
Ескішехірспор
2:1
Болуспор
Кахраманмарашспор
1:0
Аданаспор
Кастамонуспор
1:1
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
Мерсін Ідман'юрду
3:1
Тарсус Ідман'юрду
Merzifonspor
1:2
Сівасспор
Nizip Spor Kulübü
2:1
Adana Polisgücü Spor Kulübü
Токатспор
1:0
Ербааспор
Йімпаш Йозгатспор
0:0
Чорумспор
Fenerspor
4:0
Yeni Sincan Spor Kulübü
Afjet Afyon Spor Kulübü
0:2
TKİ Soma
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
1:1
Бекоз
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
1:1
Antalya Orman Spor Kulübü
Антальяспор
5:1
Isparta Spor Kulübü
Айваликгюджю
3:4
Балікесірспор
Babaeski Spor Kulübü
1:0
Едірнеспор
Bakırköyspor
1:0
Küçükçekmece Spor Kulübü
Бергама Біледія
2:0
Petkim Spor Kulübü
Бозююкспор
1:2
Sönmez Filament Spor Kulübü
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS
6:2
Vefa Spor Kulübü
Денізліспор
3:1
Aydınspor
Газіоманпашаспор
0:1
Істанбулспор
Gönen Spor Kulübü
3:1
Bigaspor
Гезтепе
1:2
Чанаккале Дарданельспор
Інегелспор
0:2
Бандирмаспор
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
4:1
Karaman Spor Kulübü
Кючюккейспор
3:2
Фатіх Карагюмрюк
Істанбул
1:0
Еюпспор
Мугласпор
1:1
Söke Spor Kulübü
Назіллі Белєдіє
1:4
Yeni Salihli Spor Kulübü
Сакар'яспор
1:0
Mudurnu Spor Kulübü
Тавшанли Ліньітспор
1:0
Ушакспор
Торбалиспор
5:2
Marmaris Belediyespor
Тургутлуспор
3:2
Буджаспор
Тюрк Телеком
1:2
Bafra Spor Kulübü
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
3:1
Çorlu Spor Kulübü 1947
Яловаспор
3:0
Кютахьяспор
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
1:0
Manisa Mensucat Spor Kulübü
Батманспор
2:4
Діярбакирспор