Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 02 травня 1993
Алтай Ізмір
3:0
Кайсері Ерджіесспор
Анкарагюджю
1:0
Bakırköyspor
Aydınspor
1:0
Каршіяка
Фенербахче
4:0
Коджаеліспор
Галатасарай
4:0
Сарієр
Коньяспор
1:3
Газіантепспор
Трабзонспор
3:1
Генчлербірлігі
Локерен
2:2
Тійєр-Льєж
RWD Molenbeek
0:2
Беверен
Брюгге
4:0
Генк
Boom FC
1:5
Андерлехт
KFC Germinal Ekeren
5:0
Льєрс
Кахеті
1:0
Колхеті
FC Dinamo Zugdidi
2:0
Гурія
Динамо Тбілісі
2:0
Динамо Батумі
Iveria Khashuri
2:1
Діла
FC Alazani Gurjaani
3:0
Торпедо Кутаїсі
Самтредіа
3:2
FC Mretebi Tbilisi
Аланія (до 2014)
2:0
Промінь Владивосток
Ростов
1:3
Локомотив
Урал
0:3
Ротор
КАМАЗ
3:1
Tekstilshchik Kamyshin
Asmaral Moskva
0:1
Торпедо
Динамо Ставрополь
1:1
ЦСКА
Lokomotiv NN
1:1
Крилья Совєтов
Artvin İl Özel İdaresi Spor Kulübü
2:1
Fatsa Belediyesi Spor Kulübü
Bitlis Spor Kulübü
0:0
Tunceli Spor Kulübü
Feriköy Spor Kulübü
1:1
Пендікспор
Tarım Spor Kulübü
1:2
Ankara DSİ Spor Kulübü
Кючюккейспор
1:0
Фатіх Карагюмрюк
Aras 12 Mart Spor Kulübü
1:0
Gümüşhane Köy Hizmetleri
Erzincanspor
1:1
Bayburt Spor Kulübü
Пазарспор
1:0
Артвін Хопаспор
Дариджа Генчлербірліги
0:1
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
1:1
Бейлербей
Мальтепеспор
3:0
Гебзеспор
Істанбул
2:0
Dikilitaş Spor Kulübü
Vefa Spor Kulübü
2:2
Дюзджеспор
Amasyaspor
0:1
Кастамонуспор
Çubuk Spor 1959 Kulübü
0:1
Vezirköprü Spor Kulübü
Samsun Kadıköy Spor Kulübü
1:0
Turhal Spor Kulübü
Байрампашаспор
4:0
Babaeski Spor Kulübü
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS
2:1
Едірнеспор
Кирклареліспор
1:1
Çorlu Spor Kulübü 1947
Nişantaşı Spor Kulübü
1:1
Силівріспор
Текірдагспор
1:1
Malkara Belediye Spor Kulübü
Uzunköprü Spor Kulübü
1:1
Люлебургазспор
Bakırköy Yüce Spor Kulübü
0:1
Гюнгорен
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
0:1
Antalya Orman Spor Kulübü
Dinar Belediyesi Spor Kulübü
1:3
Eskişehir Demirspor Spor Kulübü
Ескішехірспор
2:0
Afjet Afyon Spor Kulübü
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
1:1
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
Konya Sanayi Spor Kulübü
2:4
Yeni Milas Spor Kulübü
Ceyhanspor
3:1
Кірікханспор
Elbistan Spor Kulübü
3:0
Adana Polisgücü Spor Kulübü
Хатайспор
4:1
Козанспор
Kadirli İdman Yurdu Spor Kulübü
2:2
İslahiye Spor Kulübü
Кайсеріспор
3:1
Besni Spor Kulübü
Niğde Spor Kulübü
0:2
Hatay Sahil Spor Kulübü
Nizip Spor Kulübü
3:0
Кіліс Беледієспор
Акхісарспор
2:0
Alaşehir Belediye Spor Kulübü
Petkim Spor Kulübü
3:1
Тургутлуспор
Бергама Біледія
2:0
Manisa Mensucat Spor Kulübü
Ödemiş Spor Kulübü
0:0
Selçuk Efes Spor Kulübü
Tariş Spor Kulübü
2:2
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
Торбалиспор
3:3
TKİ Soma
AS Akyazı Spor Kulübü
1:3
Бозююкспор
Bilecik Spor Kulübü
1:0
Mudanya Spor Kulübü
Burhaniye Spor Kulübü
0:1
Karacabey Spor Kulübü
Çan Spor Kulübü
0:1
Bursa Merinos Spor Kulübü
Гельджюкспор
1:0
Тавшанли Ліньітспор
Gönen Spor Kulübü
2:1
Keşan Spor Kulübü
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
1:2
Чанаккале Дарданельспор
Sönmez Filament Spor Kulübü
0:1
Bigaspor
Ankara Emniyet Spor Kulübü
0:0
Анкара Демірспор
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
6:1
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Karaman Spor Kulübü
2:4
Yeni Sincan Spor Kulübü
Ereğlispor
0:4
Konya Yol Spor Kulübü
Nevşehirspor
2:0
Polatlı Spor Kulübü
Silifke Spor Kulübü
2:0
Аксарай Білєдіє
Адана Демірспор
2:2
Діярбакирспор
Кахраманмарашспор
1:0
İskenderun Spor Kulübü
Van Spor Kulübü
4:0
Мушспор
Газіоманпашаспор
1:0
Істанбулспор
Інегелспор
1:1
Еюпспор
Küçükçekmece Spor Kulübü
0:2
Карталспор
Яловаспор
1:0
Бандирмаспор
Ізмірспор
3:4
Балікесірспор
Мугласпор
2:1
Айваликгюджю
Назіллі Белєдіє
2:0
Yeni Salihli Spor Kulübü
Söke Spor Kulübü
2:2
Манісаспор
Isparta Spor Kulübü
2:2
Болуспор
Кютахьяспор
0:2
Аланьяспор
Mudurnu Spor Kulübü
0:3
Кечіоренгюджю
Йімпаш Йозгатспор
1:0
Чайкур Різеспор
Bafra Spor Kulübü
1:1
Уньєспор
Денізліспор
3:0
Антальяспор
Карабюкспор
1:0
Мерсін Ідман'юрду
Сакар'яспор
4:1
Гезтепе
Сііртспор
2:0
Малатьяспор
Zeytinburnuspor
3:1
Самсунспор