Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 25 листопада 1990
Аданаспор
3:0
Газіантепспор
Bakırköyspor
3:1
Aydınspor
Бурсаспор
1:0
Болуспор
Генчлербірлігі
3:0
Фенербахче
Каршіяка
0:0
Zeytinburnuspor
Сарієр
1:0
Анкарагюджю
Трабзонспор
3:1
Коньяспор
Artvin Spor Kulübü
2:0
Bayburt Spor Kulübü
Йімпаш Йозгатспор
6:1
Кастамонуспор
Tariş Spor Kulübü
6:0
Ödemiş Spor Kulübü
Nişantaşı Spor Kulübü
0:1
Galata Spor Kulübü
Vefa Spor Kulübü
6:3
Uzunköprü Spor Kulübü
Бартинспор
2:0
Bakırköy Yüce Spor Kulübü
Дариджа Генчлербірліги
1:0
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
2:0
Adapazarı Spor Kulübü
Fenerspor
2:0
Дюзджеспор
1926 Bulancak Spor Kulübü
0:1
Aras 12 Mart Spor Kulübü
Fatsa Belediyesi Spor Kulübü
2:2
Артвін Хопаспор
Gorelespor
3:0
Merzifonspor
Bafra Spor Kulübü
4:0
Ербааспор
Батман Петрольспор
0:2
Юксекова Біледьєспор
Bitlis Spor Kulübü
0:1
Мушспор
Cizre Spor Kulübü
1:1
Мардінспор
Erciş Spor Kulübü
0:2
Tatvan Spor Kulübü
Карсспор
1:3
Erzincanspor
Kızıltepe Spor Kulübü
5:1
Iğdırspor
Шанлиурфаспор
1:0
Bingöl Spor Kulübü
Tunceli Spor Kulübü
0:0
Агріспор
Батманспор
2:0
Silvan Spor Kulübü
Besni Spor Kulübü
1:2
Козанспор
Ceyhanspor
3:1
Afşin Belediyesi Spor Kulübü
Elbistan Spor Kulübü
1:1
İslahiye Spor Kulübü
İskenderun Spor Kulübü
2:1
Nizip Spor Kulübü
Кіліс Беледієспор
2:2
Hatay Sahil Spor Kulübü
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
3:1
Адіяманспор
Тарсус Ідман'юрду
3:0
Kadirli İdman Yurdu Spor Kulübü
Amasyaspor
1:1
Сівасспор
Çubuk Spor 1959 Kulübü
3:1
Yeni Sincan Spor Kulübü
Кайсері Ерджіесспор
0:2
Кайсеріспор
Чанкири Білєдіє
0:0
Turhal Spor Kulübü
Кириккалеспор
1:0
Киршехірспор
Sivas Demir Spor Kulübü
0:1
Токатспор
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
2:1
Antalya Yol Spor Kulübü
Buldan Belediyesi Spor Kulübü
1:1
Ereğlispor
Фетхієспор
0:0
Denizli Sarayköy Spor Kulübü
Isparta Spor Kulübü
2:0
Tire Spor Kulübü
Konya Sanayi Spor Kulübü
1:2
Karaman Spor Kulübü
Marmaris Belediyespor
0:1
Назіллі Белєдіє
Сандикліспор
2:1
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
1:0
Dinar Belediyesi Spor Kulübü
Yeni Milas Spor Kulübü
4:0
Burdurgücü Spor Kulübü
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
2:0
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Babaeski Spor Kulübü
1:1
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
Bilecik Spor Kulübü
1:0
Bigaspor
İznik Spor Kulübü
1:2
Балікесірспор
Mudanya Spor Kulübü
2:1
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Акхісарспор
0:0
Тургутлуспор
Alaşehir Belediye Spor Kulübü
0:4
Бергама Біледія
Petkim Spor Kulübü
1:0
Selçuk Efes Spor Kulübü
Çeşme Spor Kulübü
1:2
Burhaniye Spor Kulübü
Манісаспор
1:0
Menemenspor
TKİ Soma
1:2
Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Derneği
Торбалиспор
1:0
Ушакспор
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
4:2
Тавшанли Ліньітспор
Erdek Spor Kulübü
1:1
Çorlu Spor Kulübü 1947
Feriköy Spor Kulübü
2:2
Küçükçekmece Spor Kulübü
Кирклареліспор
0:2
Люлебургазспор
Malkara Belediye Spor Kulübü
2:0
Бейлербей
Силівріспор
0:1
Істанбулспор
Текірдагспор
1:0
Гюнгорен
Едірнеспор
0:0
Keşan Spor Kulübü
Бозююкспор
3:1
Karacabey Spor Kulübü
Мексика U-20
8:0
Antigua and Barbuda U20
Коста-Ріка U-20
5:0
Тринідад і Тобаго U-20
Куба U-20
0:1
Венесуела U-20
Чайкур Різеспор
3:1
Акчаабат Себатспор
Ескішехірспор
3:1
Яловаспор
Фатіх Карагюмрюк
0:0
Карабюкспор
Коджаеліспор
3:0
Уньєспор
Mudurnu Spor Kulübü
1:0
Еюпспор
Ордуспор
1:1
Сакар'яспор
Самсунспор
7:0
Касимпаша
Діярбакирспор
2:0
Елязигспор
Ерзурумспор
0:0
Polatlı Spor Kulübü
Кахраманмарашспор
1:4
Тюрк Телеком
Малатьяспор
3:0
Nevşehirspor
Мерсін Ідман'юрду
3:2
Адана Демірспор
Niğde Spor Kulübü
1:0
Сііртспор
Van Spor Kulübü
1:2
Petrol Ofisi
Алтинорду
3:1
Afjet Afyon Spor Kulübü
Аланьяспор
2:1
Алтай Ізмір
Айваликгюджю
0:0
Söke Spor Kulübü
Бандирмаспор
2:1
Yeni Salihli Spor Kulübü
Інегелспор
0:1
Гезтепе
Кютахьяспор
3:0
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Мугласпор
4:2
Антальяспор