Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 17 грудня 1989
Коньяспор
4:1
Анкарагюджю
Трабзонспор
1:1
Болуспор
Адана Демірспор
2:1
Сакар'яспор
Алтай Ізмір
0:2
Аданаспор
Бурсаспор
4:0
Самсунспор
Генчлербірлігі
1:1
Бешикташ
Сарієр
2:2
Малатьяспор
Zeytinburnuspor
0:1
Каршіяка
KFC Germinal Ekeren
1:4
Стандард
Гент
0:0
Кортрейк
Брюгге
3:0
Koninklijke Beerschot VAC
KSV Waregem
1:1
Локерен
Антверпен
1:0
Расінг Мехелен
Дариджа Генчлербірліги
0:0
Байрампашаспор
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
0:0
Бейлербей
Sakarya Karadeniz Spor Kulübü
1:2
AS Akyazı Spor Kulübü
Яловаспор
2:0
Гюнгорен
Аксарай Білєдіє
1:1
Elbistan Spor Kulübü
Хатайспор
5:0
Адіяманспор
İslahiye Spor Kulübü
0:0
Reyhanlı Spor Kulübü
Kadirli İdman Yurdu Spor Kulübü
1:0
Hatay Sahil Spor Kulübü
Кайсеріспор
3:0
Козанспор
Nizip Spor Kulübü
0:0
Кіліс Беледієспор
Тарсус Ідман'юрду
1:1
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Aras 12 Mart Spor Kulübü
2:1
Merzifonspor
Артвін Хопаспор
2:1
Bayburt Spor Kulübü
Bafra Spor Kulübü
1:0
Токатспор
Fatsa Belediyesi Spor Kulübü
2:0
Artvin Spor Kulübü
Turhal Spor Kulübü
2:1
Gorelespor
Бергама Біледія
3:0
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
Çeşme Spor Kulübü
0:0
Буджаспор
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
2:1
Акхісарспор
Karşıyaka Spor Kulübü II
0:2
Тургутлуспор
Манісаспор
1:0
Burhaniye Spor Kulübü
Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Derneği
2:0
Ушакспор
Tariş Spor Kulübü
3:0
Чанаккале Дарданельспор
Анкара Демірспор
1:0
Сівасспор
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
2:1
Site Spor Kulübü
Чанкири Білєдіє
2:0
Кайсері Ерджіесспор
Чорумспор
2:0
Йімпаш Йозгатспор
Mudurnu Spor Kulübü
2:0
Кириккалеспор
Sivas Demir Spor Kulübü
3:1
Кастамонуспор
Yeni Sincan Spor Kulübü
0:2
Amasyaspor
Fenerspor
1:2
Çubuk Spor 1959 Kulübü
Galatasaray Spor Kulübü II
2:1
Galata Spor Kulübü
Газіоманпашаспор
2:1
Vefa Spor Kulübü
Істанбулспор
0:2
Кирклареліспор
Люлебургазспор
2:0
Babaeski Spor Kulübü
Силівріспор
2:0
Çorlu Spor Kulübü 1947
Küçükçekmece Spor Kulübü
4:0
Пендікспор
Текірдагспор
0:3
Feriköy Spor Kulübü
Uzunköprü Spor Kulübü
2:1
Bakırköy Yüce Spor Kulübü
Afjet Afyon Spor Kulübü
1:0
Yeni Milas Spor Kulübü
Buldan Belediyesi Spor Kulübü
0:2
Antalya Yol Spor Kulübü
Dinar Belediyesi Spor Kulübü
2:1
Tire Spor Kulübü
Фетхієспор
0:1
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
Konya Sanayi Spor Kulübü
1:0
Denizli Sarayköy Spor Kulübü
Назіллі Белєдіє
2:1
Сандикліспор
Торбалиспор
1:5
Marmaris Belediyespor
Bingöl Spor Kulübü
3:1
Tunceli Spor Kulübü
Erciş Spor Kulübü
3:1
Агріспор
Мардінспор
1:0
Елязигспор
Silvan Spor Kulübü
2:1
Tatvan Spor Kulübü
Юксекова Біледьєспор
2:0
Батман Петрольспор
Батманспор
3:2
Kızıltepe Spor Kulübü
Балікесірспор
2:1
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Bigaspor
3:0
Tekirdağ Büyük Salat Spor Kulübü
Бозююкспор
2:0
İznik Spor Kulübü
Gönen Spor Kulübü
2:1
Sönmez Filament Spor Kulübü
Karacabey Spor Kulübü
1:2
Гельджюкспор
Malkara Belediye Spor Kulübü
1:0
Çan Spor Kulübü
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
3:2
Тавшанли Ліньітспор
Erzincanspor
2:2
Ерзурумспор
İskenderun Spor Kulübü
0:1
Мерсін Ідман'юрду
Polatlı Spor Kulübü
2:0
Діярбакирспор
Сііртспор
0:0
Газіантепспор
Шанлиурфаспор
0:0
Niğde Spor Kulübü
Van Spor Kulübü
1:0
Кахраманмарашспор
Айваликгюджю
3:1
Menemenspor
Бандирмаспор
1:0
Інегелспор
Денізліспор
1:0
Едірнеспор
Isparta Spor Kulübü
0:4
Aydınspor
Мугласпор
1:1
Антальяспор
Söke Spor Kulübü
0:1
Гезтепе
Бартинспор
0:1
Карабюкспор
Бекоз
0:1
Carsambaspor
1926 Bulancak Spor Kulübü
0:0
Ордуспор
Чайкур Різеспор
4:1
Фатіх Карагюмрюк
Ескішехірспор
3:2
Гіресунспор
Еюпспор
2:1
Акчаабат Себатспор
Касимпаша
0:1
Карталспор
Кютахьяспор
2:0
Коджаеліспор