Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UK
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Другий дивізіон Парагваю
12 de Junio VH - Pastoreo Fútbol Club: огляд матчу 2 червня 2024, 17:00
Тур 10
7’
15’
20’
31’
Події матчу
Завершено
Жовта картка
Bruno Díaz Dupland
87
81
Заміна
Richar Hugo Richar Hugo Candia López Ignacio Enrique Ignacio Enrique Morán Maldonado
Жовта картка
Lucas Daniel de Araujo Rezende
76
Заміна
Фреді Айяла Bruno Díaz Dupland
71
Заміна
Мігель Годой Lucas Daniel de Araujo Rezende
71
71
Заміна
Néstor Fabián Esteche Barrios Максиміліано Гауто
71
Заміна
Jorge Iván Jorge Iván Pineda Medina Alder Leodán Alder Leodán Zárate Valdez
Заміна
Хорхе Кольман José Alfredo José Alfredo Barrios Martínez
71
66
Жовта картка
Emigdio Sebastián Bobadilla Colmán
62
Заміна
César Daniel César Daniel Rolón Rojas Emigdio Sebastián Bobadilla Colmán
62
Заміна
Walter Gabriel Martínez González César David Brítez Cáceres
Заміна
Хуан Вільямайор Kevin Armando Kevin Armando Arrúa Benítez
58
Жовта картка
Мігель Годой
52
2тайм
41
Жовта картка
Jorge Iván Jorge Iván Pineda Medina
Заміна
Gustavo Javier Gustavo Javier Núñez Cabrera Клаудіо Гарай
37
31
Гол! Richar Hugo Richar Hugo Candia López
20
Гол! Néstor Fabián Esteche Barrios
Гол! Хорхе Кольман
15
Гол! Мігель Годой
7
1тайм
12 de Junio VH
Francisco Javier Espínola Martínez, Айяла, Гонсалес ІІІ, Luis Rolón, Jesús María Asta Isnardi, Годой, Кольман, Gustavo Javier Núñez Cabrera, Рікардо Рохас, Solís Castro, ВільямайорЗаміна
Marcos Gabriel Ferreyra Inchausti, Díaz Dupland, Коронель, Гарай, de Araujo Rezende, Kevin Armando Arrúa Benítez, José Alfredo Barrios MartínezPastoreo Fútbol Club
Daniel Benítez Gaona, Hugo Javier Aquino Rodríguez, Mauro Hernán Gómez Peralta, Alexis Bladimir Orué Martínez, Richar Hugo Candia López, Franco Martínez, César Daniel Rolón Rojas, Вільясанті, Jorge Iván Pineda Medina, Esteche Barrios, Walter Gabriel Martínez GonzálezЗаміна
Nicolás Ilchischen Culler, Bobadilla Colmán, César David Brítez Cáceres, Чавес, Ignacio Enrique Morán Maldonado, Alder Leodán Zárate Valdez, ГаутоСклад
Стартовий склад
Стартовий склад
Заміна
Останні матчі
Останні матчі
Головний суддя: M. Galeano