Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UK
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Tercera División RFEF
Deportivo Alavés III - Pasaia Kirol Elkartea: огляд матчу 7 жовтня 2023, 17:00
Тур 5, стадіон Ciudad Deportiva José Luis Compañón
2-й тайм
85’
89’
Події матчу
Завершено
89
Червона картка
Aitor Aitor Alonso Urresti
88
Заміна
Gorka Gorka Arsuaga Cueva Gorka Luariz Ayerdi Rona
88
Заміна
Aitor Aitor Alonso Urresti Beñat Castrillo Maestro
88
Заміна
Koldo Koldo Ferrer García Adur Adur Insausti Altuna
Заміна
Iker Iker Uria Porres Ander Ander Amezgaray Gómez
87
Заміна
Ntji Ntji Tounkara Diarrá Miguel Aranda Garcia
87
Гол! Daniel Daniel Lyubomirov
Гол із пенальті
Гол із пенальті
85
71
Заміна
Jokin Jokin Zeziaga Larrea Oier Oier Barrena Suris
71
Заміна
Gaizka Barrasa Pérez Galder Galder Goikoetxea
Заміна
Iker Iker Fernández Zorrilla Iñaki Iñaki Saenz de Viteri Barrado
68
Заміна
Ibrahim Ouboumalne Bourti
68
Заміна
Iñaki Iñaki Ormazabal García Imanol Fernández Hernández
55
2тайм
1тайм
0
Жовта картка
Galder Galder Goikoetxea
Жовта картка
Ntji Ntji Tounkara Diarrá
0
Deportivo Alavés III
Oleksandr Kosarev, Гарсія, Xanet Oláiz Ibarzábal, Marcos Ceña Fernández, Markel Ruiz Pérez, Ntji Tounkara Diarrá, Iker Uria Porres, Iker Fernández Zorrilla, Daniel Lyubomirov, Iñaki Ormazabal GarcíaЗаміна
Aranda Garcia, Fernández Hernández, Iñaki Saenz de Viteri Barrado, Ouboumalne Bourti, Ander Amezgaray GómezPasaia Kirol Elkartea
Vea Val, Aitor Alonso Urresti, Asier Lazcano Berridi, Markel Peral Silva, Aimar Álvarez Sanz de Acedo, Gorka Arsuaga Cueva, Arzuaga Sagrado, Koldo Ferrer García, Zabaleta Zapirain, Barrasa Pérez, Jokin Zeziaga LarreaЗаміна
Galder Goikoetxea, Oier Barrena Suris, Adur Insausti Altuna, Castrillo Maestro, Luariz Ayerdi RonaСклад
Стартовий склад
Заміна
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Стадіон: Ciudad Deportiva José Luis Compañón