Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Tercera División RFEF
CD Subiza - CD Itaroa Huarte: огляд матчу 6 травня 2023, 18:00
Promotion Play-offs - 1st Round, стадіон Estadio Sotoburu
41’
2-й тайм
47’
48’
58’
81’
87’
89’
Події матчу
Завершено
89
Автогол!
Гол! Ignacio Fernández Ibarburu
Гол із пенальті
Гол із пенальті
87
81
Гол! Iñaki Alonso Lasa
Заміна
Daniel Sancho Macaya Iñigo Burusco Aldave
71
70
Заміна
Ion Ander Mora Rivera Nicolás Barberena Ibáñez
70
Заміна
Oscar Jamar Cadena Peio Buey Ahechu
Заміна
Asier Benito Sánchez Miguel Miguel Auria Olazabal
64
61
Заміна
Julen Iturri Elizaga Javier Jiménez García
Заміна
Pablo Aguinaga Oficialdegui Ignacio Fernández Ibarburu
60
Гол! Daniel Sancho Macaya
58
55
Заміна
Xabier Equiza Nebreda Iker Narváez Blanquet
55
Заміна
Marco Unzue del Brío Íñigo Íñigo Puñal Mayo
Гол! Daniel Sancho Macaya
48
47
Гол! Javier Martínez de Eulate Gradín
Заміна
Juan Juan Asiron Prieto Iñigo Iñigo Monreal Arraiza
46
Заміна
Javier Javier Sola Gascon Francisco Javier Francisco Javier Amadoz Azpiroz
46
2тайм
Друга жовта – червона картка
Sergio Sergio Pascual Palacios
41
0
Жовта картка
Mikel Satrústegui Esnaola
Жовта картка
Iñigo Iñigo Monreal Arraiza
0
1тайм
CD Subiza
Ander Ibáñez Ortueta, Benito Sánchez, Sergio Pascual Palacios, Albizu Barrena, Lucas Ibáñez Sota, Tomé Oroz, Aguinaga Oficialdegui, Juan Asiron Prieto, Sancho Macaya, Javier Sola GasconЗаміна
Iñigo Monreal Arraiza, Francisco Javier Amadoz Azpiroz, Miguel Auria Olazabal, Fernández Ibarburu, Burusco AldaveCD Itaroa Huarte
Satrústegui Esnaola, Aranguren Ollo, Jiménez García, Alonso Lasa, Echeverría Iribarren, Jamar Cadena, de Eulate Gradín, Equiza Nebreda, Iturri Elizaga, Mora Rivera, Unzue del BríoЗаміна
Buey Ahechu, Narváez Blanquet, Íñigo Puñal Mayo, Jiménez García, Barberena IbáñezСклад
Стартовий склад
Заміна
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Стадіон: Estadio Sotoburu
Головний суддя: Endika Osta