Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Вища ліга Казахстан
Жетису - Каспій: огляд матчу 4 червня 2023, 15:00
Тур 12, стадіон стадіон Орталик Жетису
34’
37’
45’
2-й тайм
81’
89’
90’
Події матчу
Завершено
Жовта картка
Павло Назаренко
90
Жовта картка
David Esimbekov
90
Гол! Йован Стоянович
Гол із пенальті
Гол із пенальті
90
89
Друга жовта – червона картка
Талгат Кусяпов
88
Заміна
Георгій Панцулая Мадіяр Бекешов
88
Заміна
Вілюс Арманавічюс Дархан Бердібек
Заміна
Аслан Аділь Нурберген Нурбол
86
85
Жовта картка
Талгат Кусяпов
Гол! Йован Стоянович
81
81
Жовта картка
Рубен Брижиду
Заміна
Маді Хасейн Йован Стоянович
74
Заміна
Ільяс Амірсеїтов Раті Ардазішвілі
74
69
Заміна
Stefan Kocev Єрлан Кадирбаєв
69
Заміна
Максат Тайкенов Тимур Реджепов
Жовта картка
Мате Цінцадзе
65
58
Заміна
Джамбул Джігаурі Бекзат Кабилан
Заміна
Нікола Цуцькіч David Esimbekov
56
Заміна
Бауиржан Турісбек Руслан Теверов
46
2тайм
Гол! Асхат Балтабеків
45
Жовта картка
Маді Хасейн
43
37
Гол! Георгій Панцулая
34
Гол! Рубен Брижиду
20
Жовта картка
Вілюс Арманавічюс
1тайм
Жетису
Пасіченко, Амірсеїтов, Балтабеків, Кадіо, Назаренко, Орінбасар, Аділь, Цуцькіч, Хасейн, Цінцадзе, ТурісбекЗаміна
Шабанов, Амірханов, Аслан, Ардазішвілі, Атиханов, Esimbekov, Нурбол, Стоянович, ТеверовКаспій
Плотніков, Бугулов, Kocev, Кусяпов, Арманавічюс, Усенов, Джігаурі, Брижиду, Нарзилдаєв, Тайкенов, ПанцулаяЗаміна
Токотаєв, Бекешов, Кадирбаєв, Реджепов, Залеський, Бердібек, Кабилан, Подстрєлов, КрапухінСклад
Стартовий склад
Заміна
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Стадіон: стадіон Орталик Жетису
Відвідуваність: 2500
Головний суддя: S. Karabaev
Помічник судді: A. Mynbaev, Олексій Сисоєв
Резервний суддя: V. Stasenko