Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Вища ліга Грузія
Шукура - Самгуралі: огляд матчу 4 березня 2023, 12:30
Тур 2, стадіон стадіон Давіт Абашидзе
9’
24’
37’
2-й тайм
51’
90’
Події матчу
Завершено
90
Гол! Lado Chikhradze
Жовта картка
Гоги Кулуа
86
73
Жовта картка
Георгій Нікабадзе
Заміна
Банту Мзвакалі Abdoul Aziz Doumbia
72
Заміна
Aleko Ananidze Lasha Kvaratskhelia
66
62
Заміна
Nika Kalandarishvili Luiz Fernando Nascimento da Silva
62
Заміна
Ніка Хорхелі Lado Chikhradze
Заміна
Георгій Джанелідзе Міхеїл Сардалішвілі
62
Заміна
Tsotne Patsatsia Nikoloz Basheleishvili
62
Гол! Tsotne Patsatsia
51
46
Заміна
Luka Khorkheli Серго Кухiанiдзе
46
Заміна
Нодар Ломінадзе Джуд Артур
2тайм
45
Жовта картка
Нодар Ломінадзе
Друга жовта – червона картка
Іраклій Леквтадзе
37
33
Заміна
Демур Чіхладзе Шалва Бурджанадзе
Гол! Леван Курдадзе
24
Жовта картка
Аліко Чакветадзе
22
Жовта картка
Іраклій Леквтадзе
19
9
Червона картка
Omar Patarkatsishvili
1тайм
Шукура
Кулуа, Андронікашвілі, Чачуа, Чакветадзе, Курдадзе, Ananidze, Джанелідзе, Kuroki, Мзвакалі, Patsatsia, ЛеквтадзеЗаміна
Abramishvili, Asatiani, Kvaratskhelia, Basheleishvili, Doumbia, Luka Lortkipanidze, Сардалішвілі, Gelashvili, VerulidzeСамгуралі
Shovnadze, Kikabidze, Маїсашвілі, Patarkatsishvili, Чіхладзе, Хорхелі, Khorkheli, Ломінадзе, Kalandarishvili, Нікабадзе, de AlmeidaЗаміна
Калічава, Jamiu Bamidele Arowolo, Бурджанадзе, Nascimento da Silva, Артур, Basheleishvili, Chikhradze, Кухiанiдзе, СімдянкінСклад
Стартовий склад
Стартовий склад
Заміна
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Стадіон: стадіон Давіт Абашидзе
Відвідуваність: 300
Головний суддя: G. Vardidze
Помічник судді: B. Zhvania, D. Gabisonia
Резервний суддя: B. Kuntchulia