Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Tercera División RFEF
CD Aurrerá de Vitoria - Баракальдо: огляд матчу 11 грудня 2022, 13:00
Тур 13, стадіон Estadio Olaranbe
2-й тайм
47’
53’
59’
79’
85’
89’
Події матчу
Завершено
Гол! Aaron Aaron Sanz Pereda
89
85
Гол! Xabier Cortezón Goicoechea
79
Гол! Jon Urkiza Txabarri
72
Заміна
Imanol Torre Bediaga Iker Pedernales Pereira
Заміна
Asier Asier Ruiz de Azua Jean Paul Montaño Balanta
69
Заміна
Markel Markel Zubizarreta Unax Unax Abasolo Barandiaran
69
68
Заміна
Urki Txoperena Elosegi Endika Endika Bujan de Rueda
63
Заміна
Markel Artetxe Artetxe Iker Montes Arroyo
63
Заміна
Julen Huidobro Betolaza Jon Ander Obeso Morado
Заміна
Lur Bereziartua Nazabal Aitor Aitor Muñoz Company
60
59
Гол! Унаї Арьєталеанісбеаскоа
Заміна
Abel Abel Ruiz de Arbulo Diaz de Apocada Hodei Hodei Gastaminza Lopez de Luzuria
55
53
Гол! Унаї Арьєталеанісбеаскоа
47
Гол! Markel Artetxe Artetxe
46
Заміна
Mikel Castrillejo Ponce Ekaitz Molina Aretxabaleta
Заміна
Joel Joel Martinez Arribas Jon Jon Zaton Toledo
46
2тайм
1тайм
0
Жовта картка
Markel Artetxe Artetxe
Жовта картка
Joel Joel Martinez Arribas
0
CD Aurrerá de Vitoria
Sergio Portilla Castillo, Joel Martinez Arribas, Jon Rementería, Aaron Sanz Pereda, Martín Asurmendi, Bereziartua Nazabal, Castro Zelaia, Mikel Gonzalez Ruiz, Abel Ruiz de Arbulo Diaz de Apocada, Markel Zubizarreta, Asier Ruiz de AzuaЗаміна
Hodei Gastaminza Lopez de Luzuria, Aitor Muñoz Company, Jon Zaton Toledo, Unax Abasolo Barandiaran, Montaño BalantaБаракальдо
Campo Loza, Ariztimuño González, Artetxe Artetxe, Castrillejo Ponce, Сагастібельса, Torre Bediaga, Huidobro Betolaza, Txoperena Elosegi, Urkiza Txabarri, Арьєталеанісбеаскоа, Cortezón GoicoecheaЗаміна
Obeso Morado, Pedernales Pereira, Molina Aretxabaleta, Montes Arroyo, Endika Bujan de RuedaСклад
Стартовий склад
Заміна
Останні матчі
Останні матчі
Стадіон: Estadio Olaranbe
Головний суддя: Julen Escalero