Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Вища ліга Казахстан
Актобе - Каспій: огляд матчу 30 жовтня 2021, 13:00
Тур 26, стадіон стадіон Орталик Актобе
33’
45’
2-й тайм
50’
60’
77’
85’
88’
Події матчу
Завершено
Жовта картка
Рустам Темірхан
90
88
Гол! Олексій Залеський
86
Заміна
Руслан Мінгазов Бекзат Кабилан
86
Заміна
Нікола Цуцькіч Ніяз Шугаєв
86
Заміна
Рамазан Карімов Жаналі Пайруз
Гол! Максим Самородов
85
Жовта картка
Максим Федін
81
80
Заміна
Ненад Гаврич Володимир Хващинський
Червона картка
Адільхан Танжаріков
77
Заміна
Рамазан Оразов Єркебулан Нургалієв
76
Заміна
Віталій Балашов Дідар Жалмукан
76
72
Заміна
Шафік Тигруджа Руслан Сахалбаєв
Заміна
Жасур Нарзикулов Євген Сітдіков
64
60
Гол! Шафік Тигруджа
Заміна
Олег Чернишов Максим Федін
58
Заміна
Дмитро Коркішко Максим Самородов
58
50
Гол! Рамазан Карімов
2тайм
45
Гол! Ненад Гаврич
33
Гол! Аслан Дарабаєв
27
Жовта картка
Нурлибек Аязбаєв
Жовта картка
Юрій Логвиненко
27
23
Жовта картка
Аслан Дарабаєв
Жовта картка
Артурас Жулпа
19
15
Жовта картка
Мілош Станоєвич
1тайм
Актобе
Нарзикулов, Логвиненко, Танжаріков, Темірхан, Чернишов, Коркішко, Оразов, Шомко, Жулпа, Балашов, МукамЗаміна
Сітдіков, Ажимов, Саулет, Адукор, Федін, Лактіонов, Нургалієв, Перцух, Самородов, Шуригін, Жалмукан, ЗіньковичКаспій
Аязбаєв, Кусяпов, Залеський, Бондаренко, Цуцькіч, Дарабаєв, Гаврич, Мінгазов, Станоєвич, Тигруджа, КарімовЗаміна
Муханов, Набіханов, Шугаєв, Тулієв, Жанисбаєв, Гладченко, Кабилан, Сахалбаєв, Хващинський, ПайрузСклад
Стартовий склад
Заміна
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Стадіон: стадіон Орталик Актобе
Відвідуваність: 5700
Головний суддя: Айдін Тасибаєв
Помічник судді: R. Beyzhanov, Андрій Попов суддя
Резервний суддя: S. Sulikanov