Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UK
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Д2 Мексика
CF Reboceros de La Piedad - CF Alacranes de Durango: огляд матчу 16 серпня 2010, 00:00
Тур 5, стадіон Estadio Juan N. López
4’
10’
24’
38’
2-й тайм
75’
76’
Події матчу
Завершено
90
Жовта картка
Едмундо Ріос
Жовта картка
Óscar Antonio Pelayo Quijas
88
83
Заміна
Раймундо Торрес Omar Jair Maldonado Traspaderne
78
Заміна
Alberto Arvizu Arcadia Ángel Fredi Díaz Romero
Червона картка
Марко Аргуельєс
76
75
Гол! Едер Пашеко
73
Заміна
Iñigo Rey Ortega Eduardo Zamora Córdova
Заміна
Francisco Vidal Franco Cisneros Hugo López Cervantes
64
59
Жовта картка
Alberto Arvizu Arcadia
Жовта картка
Рафаель Мургія
49
Заміна
Eder Mishel Urieta Dávila Manuel Alejandro Zarate
46
2тайм
38
Гол! Едер Пашеко
30
Жовта картка
Alejandro Sosa Pichardo
24
Гол! Едер Пашеко
10
Гол! Едер Пашеко
Автогол! Paulo Fernando Serafín Callejas
4
1тайм
CF Reboceros de La Piedad
Durán Roldán, Араухо, Franco Cisneros, Гарсія, Pelayo Quijas, Rizo Tamayo, Аргуельєс, López León, Urieta Dávila, Iniguez Tornel, МургіяЗаміна
García González, Montes Rodríguez, Guevara Hernández, Mendez, López Cervantes, Puebla, ZarateCF Alacranes de Durango
Ріос, Espinosa Delgadillo, Serafín Callejas, Sosa Pichardo, Valdéz Espinoza, Arvizu Arcadia, Vizcarra Luna, Vázquez Rodríguez, Пашеко, Rey Ortega, ТорресЗаміна
Aguilar, Карденас, Maldonado Traspaderne, Zamora Córdova, Díaz Romero, Martinez Oropeza, Bustos MozquedaСклад
Стартовий склад
Заміна
Останні матчі
Останні матчі
Стадіон: Estadio Juan N. López
Головний суддя: L. Barajas
Помічник судді: I. Valenciano, J. Espinoza
Резервний суддя: J. Bisguerra