Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Д3 Росія
Хвиля Коверніне - КАМАЗ: огляд матчу 31 жовтня 2020, 15:00
Тур 14, стадіон стадіон Локомотив Нижній Новгород
6’
2-й тайм
48’
77’
79’
88’
90’
90’
Події матчу
Завершено
Жовта картка
Олександр Цибіков
90
90
Друга жовта – червона картка
Редван Османов
90
Гол! Редван Османов
Друга жовта – червона картка
Олексій Друзін
88
83
Жовта картка
Редван Османов
Друга жовта – червона картка
Kirill Kudryashov
79
77
Гол! Роман Янушковський
Жовта картка
Микола Кабаєв
73
73
Заміна
Руслан Галіакберов Редван Османов
73
Заміна
Євген Воронін Роман Янушковський
Жовта картка
Олексій Друзін
69
Заміна
Nikita Kozlovskiy Дмитро Столяров
68
Заміна
Валентин Пальцев Григорій Постаногов
68
67
Заміна
Ilnur Badrtdinov Михайло Казимир
Жовта картка
Anton Alaev
63
Жовта картка
Kirill Kudryashov
50
Гол! Дмитро Рудаков
48
Заміна
В'ячеслав Шишкін Egor Kozhukhov
46
46
Заміна
Олександр Серасхов Мінгіян Бевеєв
46
Заміна
Георгій Бугулов Олександр Куликов
Заміна
Dmitri Semenenko Aleksandr Volkov
46
2тайм
Жовта картка
Валентин Пальцев
41
8
Жовта картка
Георгій Бугулов
6
Гол! Євген Воронін
1тайм
Хвиля Коверніне
Бородін, Alaev, Kudryashov, Пальцев, Шишкін, Цибіков, Друзін, Kozlovskiy, Рудаков, Semenenko, КабаєвЗаміна
Volkov, Kozhukhov, Столяров, ПостаноговКАМАЗ
Мамин, Абазов, Badrtdinov, Бугулов, Криворучко, Серасхов, Гаглоєв, Калугін, Кирилов, Воронін, ГаліакберовЗаміна
Бевеєв, Куликов, Казимир, Янушковський, ОсмановСклад
Стартовий склад
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Стадіон: стадіон Локомотив Нижній Новгород
Головний суддя: K. Averjanov
Помічник судді: I. Zolotarev, P. Panteleev