Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UK
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Erovnuli Liga 2
Локомотив Тбілісі - Самгуралі: огляд матчу 31 серпня 2014, 16:00
Тур 2, стадіон Saguramos Sapekhburto Kompleksi
6’
45’
2-й тайм
48’
52’
58’
Події матчу
Завершено
Заміна
Гурам Лукава Giorgi Makasarashvili
90
Заміна
Георгій Гвінашвілі Omar Patarkatsishvili
86
Жовта картка
Реваз Читейшвілі
85
83
Жовта картка
Zurab Saghinadze
81
Заміна
Tengiz Bregvadze Onise Chinchaladze
Заміна
Александр Гурешідзе Георгій Габадзе
76
72
Заміна
Avtandil Metonidze Nikoloz Shalamberidze
67
Жовта картка
Beka Kakushadze
62
Жовта картка
Irakli Khvadagiani
Заміна
Otar Kukhalashvili Davit Gujabidze
61
Гол! Мамия Гавашелішвілі
Гол із пенальті
Гол із пенальті
58
57
Заміна
Zviad Kukhalashvili Vakhtang Pantskhava
54
Жовта картка
Avtandil Metonidze
53
Заміна
Ushangi Bandzeladze Zurab Saghinadze
52
Гол! Irakli Khvadagiani
Гол! Джемал Канчашвілі
48
2тайм
45
Гол! Tengiz Bregvadze
Гол із пенальті
Гол із пенальті
Гол! Мамия Гавашелішвілі
6
1тайм
Локомотив Тбілісі
Мікава, Читейшвілі, Думбадзе, Гурешідзе, Мтівлішвілі, Сандохадзе, Канчашвілі, Kukhalashvili, Лукава, Гавашелішвілі, ГвінашвіліЗаміна
Tkemaladze, Габадзе, Кусіані, Makasarashvili, Patarkatsishvili, Арабідзе, GujabidzeСамгуралі
Kutchukhidze, Bibilashvili, Janashia, Bandzeladze, Bregvadze, Kakushadze, Khvadagiani, Metonidze, Kukhalashvili, Pantskhava, TevdoradzeЗаміна
Berdzenadze, Lobzhanidze, Saghinadze, Shalamberidze, Bandzeladze, Chinchaladze, PantskhavaСклад
Стартовий склад
Заміна
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Стадіон: Saguramos Sapekhburto Kompleksi
Відвідуваність: 100
Головний суддя: M. Urushadze
Помічник судді: G. Taruashvili, S. Kavsadze
Резервний суддя: I. Sigua