Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Tercera División RFEF
Герніка - SD Balmaseda FC: огляд матчу 28 листопада 2020, 18:00
Тур 7, стадіон Estadio Urbieta
15’
18’
30’
2-й тайм
47’
54’
Події матчу
Завершено
Заміна
Urtzi Urzelai García Ager Aspiazu Mendiolea
73
73
Заміна
Ander Herreros Viana David Rodríguez González
Заміна
Aitor Gandiaga Gerrikagoitia Aitor Gandarias Madariaga
69
68
Заміна
Anaie Peña Zulaika Iván Laviada Pérez
68
Заміна
Iker Calvo Macarrilla Iker de Eguino Mendívil
Заміна
Lander Torrealdai Mandaluniz Unai Zamorano Arri
60
Заміна
Gorka Marcos Sánchez Iban Ribeiro De Aguiar Miranda
60
Заміна
Ibon Enziondo Pineda Ager Badiola Garitaonaindia
60
56
Заміна
Unai Padura Larrea Xabier Hernández García
56
Заміна
Rubén García Losada Mikeldi Jimeno Ibarguen
Гол! Ander Fernández Pacheco
54
Гол! Ibon Enziondo Pineda
47
2тайм
Гол! Lander Torrealdai Mandaluniz
30
Гол! Ibon Enziondo Pineda
18
Гол! Ander Fernández Pacheco
15
0
Жовта картка
Iker Calvo Macarrilla
Жовта картка
Gorka Marcos Sánchez
0
1тайм
Герніка
Альтаміра, Alonso Etxebarria, Cabanas Camoira, Rodríguez Martín, Enziondo Pineda, Gandiaga Gerrikagoitia, Marcos Sánchez, Torrealdai Mandaluniz, Urzelai García, Fernández Pacheco, Hernández HernándezЗаміна
Zamorano Arri, Gandarias Madariaga, Badiola Garitaonaindia, Aspiazu Mendiolea, Ribeiro De Aguiar MirandaSD Balmaseda FC
Jiménez de los Ríos, Herreros Viana, Arkarazo San Vicente, García Losada, Padura Larrea, Peña Zulaika, Valín Gasamanes, Arribalzaga Gallego, Barrón Artetxe, Calvo Macarrilla, Rodríguez GonzálezЗаміна
Jimeno Ibarguen, de Eguino Mendívil, Rodríguez González, Hernández García, Laviada PérezСклад
Стартовий склад
Заміна
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Стадіон: Estadio Urbieta
Головний суддя: Jon Azkuenaga