Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UK
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
2009/2010
Усі турніри
Усі результати
09 трав 2010Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
11
Батман Петрольспор
02 трав 2010Завершено
Єні Малатьяспор
11
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
25 квіт 2010Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
20
Belediye Bingöl Spor Kulübü
18 квіт 2010Завершено
Хатайспор
10
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
11 квіт 2010Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
21
Батманспор
28 бер 2010Завершено
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
00
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
21 бер 2010Завершено
Батман Петрольспор
30
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
13 бер 2010Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
01
Єні Малатьяспор
07 бер 2010Завершено
Belediye Bingöl Spor Kulübü
31
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
27 лют 2010Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
10
Хатайспор
21 лют 2010Завершено
Батманспор
00
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
07 лют 2010Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
00
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
27 груд 2009Завершено
Хатайспор
11
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
19 груд 2009Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
13
Єні Малатьяспор
06 груд 2009Завершено
Батман Петрольспор
21
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
29 лист 2009Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
10
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
21 лист 2009Завершено
Кірікханспор
30
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
14 лист 2009Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
11
Belediye Bingöl Spor Kulübü
08 лист 2009Завершено
Сііртспор
31
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
31 жовт 2009Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
00
Батманспор
25 жовт 2009Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
03
Хатайспор
18 жовт 2009Завершено
Єні Малатьяспор
20
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
04 жовт 2009Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
00
Батман Петрольспор
26 вер 2009Завершено
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
01
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
19 вер 2009Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
12
Кірікханспор
13 вер 2009Завершено
Belediye Bingöl Spor Kulübü
00
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
05 вер 2009Завершено
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
05
Сііртспор
30 серп 2009Завершено
Батманспор
21
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü