Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UK
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
2009/2010
Д3 Польща
Усі результати
09 черв 2010Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
11
Tur Turek
06 черв 2010Завершено
PTS Ślęza Wrocław
01
Олімпія Ґрудзьондз
26 трав 2010Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
32
MKS Czarni Żagań
22 трав 2010Завершено
Тихи
10
Олімпія Ґрудзьондз
19 трав 2010Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
20
Jarota Jarocin
15 трав 2010Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
11
Ракув
12 трав 2010Завершено
Nielba Wągrowiec
21
Олімпія Ґрудзьондз
08 трав 2010Завершено
MKS Polonia Słubice
21
Олімпія Ґрудзьондз
01 трав 2010Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
10
FAF Elana Toruń
28 квіт 2010Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
11
SKS Baltyk Gdynia
24 квіт 2010Завершено
Завіша
01
Олімпія Ґрудзьондз
21 квіт 2010Завершено
Рух Радзенків
21
Олімпія Ґрудзьондз
03 квіт 2010Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
00
Заглембє Сосновець
27 бер 2010Завершено
Гурнік Полковіце
32
Олімпія Ґрудзьондз
20 бер 2010Завершено
Zielona Góra
23
Олімпія Ґрудзьондз
11 лист 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
30
Медзь
07 лист 2009Завершено
Unia Janikowo
01
Олімпія Ґрудзьондз
31 жовт 2009Завершено
Tur Turek
01
Олімпія Ґрудзьондз
24 жовт 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
32
PTS Ślęza Wrocław
17 жовт 2009Завершено
MKS Czarni Żagań
11
Олімпія Ґрудзьондз
10 жовт 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
11
Тихи
03 жовт 2009Завершено
Ракув
20
Олімпія Ґрудзьондз
26 вер 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
32
MKS Polonia Słubice
19 вер 2009Завершено
FAF Elana Toruń
01
Олімпія Ґрудзьондз
16 вер 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
21
Завіша
13 вер 2009Завершено
Jarota Jarocin
30
Олімпія Ґрудзьондз
05 вер 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
20
Nielba Wągrowiec
02 вер 2009Завершено
Заглембє Сосновець
10
Олімпія Ґрудзьондз
29 серп 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
00
Гурнік Полковіце
22 серп 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
20
Zielona Góra
15 серп 2009Завершено
SKS Baltyk Gdynia
52
Олімпія Ґрудзьондз
08 серп 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
01
Рух Радзенків
01 серп 2009Завершено
Медзь
11
Олімпія Ґрудзьондз
25 лип 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
23
Unia Janikowo