Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UK
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
2008/2009
III Liga
Усі результати
06 черв 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
51
MKS Polonia Nowy Tomyśl
30 трав 2009Завершено
WKP Włocłavia Włocławek
12
Олімпія Ґрудзьондз
27 трав 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
30
SKS Unia Swarzędz
23 трав 2009Завершено
MKS Mien Lipno
03
Олімпія Ґрудзьондз
17 трав 2009Завершено
LKS Dab Derby Czarnylas
02
Олімпія Ґрудзьондз
09 трав 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
20
Lech Rypin
06 трав 2009Завершено
BKS Chemik Bydgoszcz
00
Олімпія Ґрудзьондз
02 трав 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
11
KS Mieszko Gniezno
25 квіт 2009Завершено
KS Promien Opalenica
01
Олімпія Ґрудзьондз
22 квіт 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
21
KS Górnik Konin
18 квіт 2009Завершено
KS Legia Chełmża
03
Олімпія Ґрудзьондз
11 квіт 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
31
CKS Zdrój Ciechocinek
04 квіт 2009Завершено
IKS Goplania Inowrocław
02
Олімпія Ґрудзьондз
28 бер 2009Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
40
KS Polonia 1912 Leszno
22 бер 2009Завершено
MKS Sparta Oborniki
01
Олімпія Ґрудзьондз
08 лист 2008Завершено
MKS Polonia Nowy Tomyśl
01
Олімпія Ґрудзьондз
02 лист 2008Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
20
WKP Włocłavia Włocławek
25 жовт 2008Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
30
MKS Mien Lipno
18 жовт 2008Завершено
SKS Unia Swarzędz
21
Олімпія Ґрудзьондз
11 жовт 2008Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
52
LKS Dab Derby Czarnylas
04 жовт 2008Завершено
Lech Rypin
11
Олімпія Ґрудзьондз
27 вер 2008Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
41
BKS Chemik Bydgoszcz
20 вер 2008Завершено
KS Mieszko Gniezno
13
Олімпія Ґрудзьондз
13 вер 2008Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
11
KS Promien Opalenica
06 вер 2008Завершено
KS Górnik Konin
01
Олімпія Ґрудзьондз
30 серп 2008Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
31
KS Legia Chełmża
23 серп 2008Завершено
CKS Zdrój Ciechocinek
04
Олімпія Ґрудзьондз
20 серп 2008Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
31
IKS Goplania Inowrocław
16 серп 2008Завершено
KS Polonia 1912 Leszno
02
Олімпія Ґрудзьондз
09 серп 2008Завершено
Олімпія Ґрудзьондз
31
MKS Sparta Oborniki