Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UK
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
2019/2020
Усі турніри
Усі результати
30 черв 04:30Скасовано
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Jászberényi
30 черв 00:00Скасовано
Diósgyőri VTK II
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
31 трав 00:00Скасовано
Ceglédi VSE
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
17 трав 00:00Скасовано
Termálfürdő FC Tiszaújváros
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
10 трав 15:00Скасовано
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
BSE
03 трав 15:00Скасовано
Sényő Carnifex FC
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
26 квіт 00:00Скасовано
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Debreceni Egyetemi AC
19 квіт 00:00Скасовано
Ózdi FC
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
12 квіт 00:00Скасовано
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Tállya
05 квіт 00:00Скасовано
Putnok FC
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
29 бер 13:30Скасовано
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Debreceni VSC II
14 бер 2020Завершено
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
00
Gyöngyösi AK-YTONG
08 бер 2020Завершено
Füzesgyarmati SK
11
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
01 груд 2019Завершено
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
31
Егер
24 лист 2019Завершено
FC Hatvan
12
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
17 лист 2019Завершено
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
10
Ceglédi VSE
10 лист 2019Завершено
Jászberényi
31
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
03 лист 2019Завершено
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
22
Termálfürdő FC Tiszaújváros
27 жовт 2019Завершено
BSE
23
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
20 жовт 2019Завершено
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
22
Sényő Carnifex FC
12 жовт 2019Завершено
Debreceni Egyetemi AC
22
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
06 жовт 12:30Скасовано
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Ózdi FC
29 вер 2019Завершено
Tállya
01
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
22 вер 2019Завершено
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
13
Дьор
15 вер 2019Завершено
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
00
Putnok FC
08 вер 2019Завершено
Debreceni VSC II
11
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
01 вер 2019Завершено
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
30
Diósgyőri VTK II
25 серп 2019Завершено
Gyöngyösi AK-YTONG
14
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
18 серп 2019Завершено
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
01
Füzesgyarmati SK
11 серп 2019Завершено
Егер
32
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
04 серп 2019Завершено
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
10
FC Hatvan