Tribuna/Футбол/Блоги/Чого очікувати від матчу збірної проти Північної Македонії

Чого очікувати від матчу збірної проти Північної Македонії

Автор — KYRYLO NEBATOV
14 жовтня, 11:33
4

Невирішальні, але ключові матчі на шляху до Євро.

Нас очікують спарені матчі проти Північної Македонії та Мальти. Стартовий свисток з прямими конкурентами пролунає вже сьогодні о 16:00.

Збірна Північної Македонії може створити проблеми й відібрати очки в будь-якої команди. Силовий, в'язкий футбол - козирі балканської команди. Фактор домашнього стадіону на нашу користь - свій матч на "ґрунті" в Скоп'є ми вже відіграли.

Тактично, ймовірно, ми побачимо від підопічних Мілевськи, щось подібне до їхнього матчу з італійцями, а саме насичений центр поля та середній блок.

Кадрово головна небезпека цієї збірної - лівий вінгер "Наполі" Еліф Ельмас, який, звісно, не може вихвалятись кількістю хвилин в італійському клубі, але за збірну може зробити різницю. Просто згадайте його гол у наші ворота в червні.

Проблем у нашої національної команди "хоч греблю гати": низка травм, проблема завершення атак. Щодо останнього трошки деталізації: 7 матчів поспіль не забивають форварди, 13 матчів поспіль ніхто окрім Довбика серед форвардів не робить результативних дій. І тут "довбикозалежність"... За минулі 3 матчі, точніше 175 хвилин Роман Яремчук виграв лише 14% єдиноборств на половині поля суперника й не завдав жодного удару по воротах. Проте, як перший гвинтик оборонного механізму проявив себе доволі пристойно. У сьогоднішньому матчі нам треба забивати, чого Роман не робив із серпня, тому, вірогідно, Сергій Станіславович зробить ставку на колишнього дніпрянина.

Тренерський штаб не буде вигадувати щось "революційне" на ключові матчі кваліфікації, ми побачимо звичні 4-1-4-1 із стартовою одинадцяткою, яка може давати результат тут і зараз.