Tribuna/Футбол/Блоги/Історія нероскритого таланту "Золотого Мальчика"від голу в фіналі чс до повного провалу

Автор — ziyech 💫
12 грудня 2022, 16:09

Фінал мундіалю 2014 Німеччина Аргентина 113 хвилина подача від Шюрле і Гетце забиває .До фінала про нього ніхто не говорив - у групі Маріо забив лише один гол Гані,а у плей-офф грав критично мало.Гетце з'явився лише на 88 хвилині.Рахунок був 0:0.Потім на 113 хвилині після подачі в акробатичному стрибу Гетце забив.

Хансі Флік опублікував на чемпіонат світу.Всі шукали там одного гравця,мега таланта в минулому,автора фінального гола чс 2014 Маріо Гетце.

З чого все починалося

У Гетце був великий потенціал якому допоміг Юрген Клопп.Маріо називав Клоппа футбольним батьком,а Борусію своїм домом.До свого двадцятиріччя Гетце став одним з ключових гравців чемпіонської Борусії.Топ клуби слідкували за юним талантом ,а фанати називали "новим Мессі"

Весной Гетце покинув Борусію та перейшов до ворогуючої Баварії.Вболівальники "шмелей"стали називати його зрадником.