Tribuna/Футбол/Блоги/НЕЙМОВІРНИЙ ТРІУМФ ДОНЕЦЬКУ ПРОТИ ЛЕЙПЦИГУ В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ!!!

НЕЙМОВІРНИЙ ТРІУМФ ДОНЕЦЬКУ ПРОТИ ЛЕЙПЦИГУ В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ!!!

Автор — Ivan Muzychuk
7 вересня 2022, 01:33
1

Вчорашній тріумф донецької команди став сюрпризом не лише для фанатів "гірників", а й для всіх спортивних експертів та букмейкерів. Після початку повномаштабного вторгнення росії, Шахтар опинився в скрутній ситуації - більша частина легіонерів перейшли в інші чемпіонати, тому донеччанам довелось розбудовувати команду з самого початку.

"Подарунок" від угорського голкіпера

"Шахтар" виходив на поле у ролі андердога. Було зрозуміло, що команда Ігора Йовічевіча буде грати від захисту. Але на 16 хвилині воротар "Лейпцига" Гулачі допустив помилку та подарував м'яч Мар'яну Шведу, який відрив рахунок на користь донецької команди, забивши в пусті ворота. Шахтар отримав перевагу і почав захищатися вже на перемогу.

Одразу після перерви команда Йовічевіча пропускає, але одразу після розіграшу Мудрик підключив дриблінг знайшов Шведа і Мар'ян рикошетом від Орбана і оформив дубль. Рахунок 2:1!!!

У другому таймі у "Биків" з'явилась гострість в атаках, стали більше створювати небезпечних моментів, почали більше бити по воротах, але не вдалось їм перевести гру на їхню користь.

Також варто відзначити надважливий вклад Михайла Мудрика у вчорашньому матчі. Постійно тримав напругу, як тільки Міша отримував м'яч, футболісти німецької команди одразу відчували небезпеку. Завдяки креативності Мудрика було створено перші два голи, потім забив 3-й м'яч. А на останніх хвилинах зробив асист на Траоре і рахунок став - 4:1!

"Шахтар", після розгрому "Лейпцигу", поділяє перших два місця разом з "Реалом". Наступний матч донецької команди в груповому етапі ЛЧ відбудеться 14 вересня проти "Селтік".