Всі новини

Томас Тухель: «Проти «Реала» був один з найгірших перших таймів «Челсі» вдома»

7 квітня 2022, 12:28
1

Головний тренер «Челсі» Томас Тухель прокоментував поразку в матчі з «Реалом» (1:3) в 1/4 фіналу ЛЧ.

«Тяжка поразка. Один з найгірших перших таймів, які я бачив у нашому виконанні на «Стемфорд Брідж». Перший тайм був настільки далеким від будь-яких стандартів, які ми встановлюємо, тому не можемо скаржитися, коли програємо.

Нам треба відновити свій рівень. Не знаю, куди він подівся. Перший тайм – повторення другого тайму проти «Брентфорда». Треба підготуватися до суботнього матчу в чемпіонаті. Ми не можемо зараз думати про матч-відповідь в Іспанії.

Ми змінили розстановку, хотіли вплинути на гру. Особисто я думав, що ми зможемо здолати опір «Реала», але були далекими від цього. Після міжнародної перерви ми втратили форму та гостроту в діях. У мене немає цьому пояснення.

П’ять днів тому у нас з вами була та ж тема розмови – гра в захисті. За п’ять днів ми пропустили сім м’ячів. У нас нічого не змінилося. Ці цифри тривожать», – сказав Тухель.