Всі новини

Ґраніт Джака: «Тренер і клуб сказали, що ми повинні піднятися і зробити це знову»

26 травня, 08:33

Автор переможного голу у фінальному матчі Кубка Німеччини, у якому «Баєр» переміг «Кайзерслаутерн» з рахунком 1:0, Ґраніт Джака поділився емоціями після гри.

«Це був мій перший фінал Кубка Німеччини з першим кубковим голом. Ми багато віддали, щоб опинитися тут. Я не можу бути щасливішим, ніж я є зараз.

Після середи ми знову піднялися. Тепер у нас є що святкувати разом. Усі поразки боляче переносити, особливо, якщо це поразка у фіналі, але тренер і клуб сказали, що ми повинні піднятися і зробити це знову», - сказав Джака.

«Баєр» переміг «Кайзерслаутерн», який виступає у Другій Бундеслізі, з рахунком 1:0. Джака забив переможний гол на 17-й хвилині матчу. Через вилучення Коссуну на 44-й хвилині весь другий тайм «фармацевти» грали у меншості.

У цьому сезоні окрім перемоги у Кубку «Баєр» став чемпіоном Німеччини, не програвши у жодному з 34 матчів Бундесліги.

22 травня у фіналі Ліги Європи «Баєр» поступився «Аталанті» з рахунком 0:3. Ця поразка стала єдиною у сезоні для німецької команди.