Всі новини

Олександр Шовковський: «З 20 матчів 1 програти та 2 зіграти внічию – досить непоганий, навіть чемпіонський результат»

25 травня, 19:13
40

Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський оцінив виступи команди та свою роботу у сезоні-2023/24. У 30-му турі динамівці перемогли «Рух» (2:1)

-- Готуючись до цього матчу, ми розуміли, що будемо грати не у своєму основному складі. Я готував хлопців, щоб вони професійно ставились до своїх обов'язків. Були заплановані заміни. Ми розуміли, що треба дати гравцям, які мало грали, вийти на поле, щоб вони відчули, що вони є в команді, що вони є частиною нашої великої родини. В перерві були заплановані дві заміни. Далі вже були заміни по ситуації. Той же Біловар довго хворів, багато пропустив, хвороба проходила дуже тяжко, важко проходило його відновлення.

Ми дали йому трохи зіграти у попередньому матчі. Сьогодні ми випустили його з перших хвилин, але розуміли, що всю гру він зіграти не зможе. Виходив на заміну Самба – йому теж потрібно було дати ігровий час. Беніто – так само. Кожна команда вирішувала свої завдання, ми теж. Налаштовували футболістів на гру, на боротьбу. Після гри я подякував їм за професіоналізм. З таким ставленням ми будемо готуватись далі.

-- Ви очолили команду посеред сезону. Ви задоволені своєю роботою?

-- Задоволений я чи ні – немає ніякого значення. Є певний результат. Є думка вболівальників, є думка нашого президента. Вони вирішують, позитивні моменти чи ні. Але я вважаю, що з 20 матчів 1 програти та 2 зіграти внічию – це досить непоганий, навіть, я сказав би, чемпіонський результат. Якби не технічна поразка, то зараз ми б говорили, що має бути золотий матч, – сказав Шовковський.

«Динамо» посіло друге місце в УПЛ. Таблиця тут.