Всі новини

Даніеле де Россі: «Усвідомлюємо, що у матчі-відповіді проти «Баєра» «Ромі» доведеться йти на подвиг»

3 травня, 09:09

Головний тренер «Роми» Даніеле де Россі прокоментував поразку від «Баєра» (0:2) в першому півфіналі Ліги Європи.

«Ми на власному прикладі переконалися в тому, наскільки леверкузенці сильні.

У першому таймі ми грали в тому стилі, в якому і повинні - нам необхідно було «підчищати» їхні контратаки. Іноді вирішальне значення мають дрібниці. Самим забити не вдалося, а коли вперед виходять вони, проти такої команди грати складно.

Усвідомлюємо, що у матчі-відповіді нам доведеться йти на подвиг: вийти і перемогти з рахунком 2:0 на стадіоні команди, яка ніколи не програвала. Нам доведеться більше йти в атаку, показуючи гру, схожу на ту, що була у нас у першому таймі. Можливо, вдасться зламати, і тоді все може змінитись. Обов“язково гратимемо до останньої хвилини, як ми робили і сьогодні, коли в доданий час могли забити і зробити рахунок 1:2», - сказав де Россі.