Всі новини

Оґе Гарейде: «Якби програли комусь іншому, було б образливіше. А так програли Україні - і це нормально»

27 березня, 01:57
7

Головний тренер збірної Ісландії Оґе Гарейде прокоментував поразку від збірної України (1:2) у фіналі плей-оф за вихід на Євро-2024.

«Був хороший перший тайм. Ми вигравали 1:0. У нас були шанси на початку другого тайму забити другий м'яч. Але вони в другому таймі дуже рано забили в наші ворота.

Ми намагалися втримати цей результат, опустилися нижче, стали ближче грати до своїх воріт і пропустили другий гол. Але загалом це був досить непоганий, рівний матч.

Вийшов Зінченко - він дуже сильно вплинув на гру. Це дуже хороший футболіст «Арсенала», що змінив гру команди. Якби ми програли комусь іншому, було б образливіше. А так програли Україні - і це нормально.

Дуже розчаровані (гравці – прим.). Завжди, після кожного матчу, будь-який гравець програє - і він розчарований. Всі хочуть перемагати, особливо коли грають за національну збірну. Але нам потрібно розуміти, що ми грали проти сильної команди і працювати далі», - сказав Гарейде.