Всі новини

Андрій Богданов: «Херово почуваюсь, бо «Колос» програв»

17 березня, 01:10
2

Півзахисник «Колоса» Андрій Богданов прокоментував поразку від «Кривбаса» (0:1) у 21-му турі УПЛ

«Не вдалося забити гол і не пропустити. До забитого м'яча була рівна гра. «Кривбасу» у кінцівці трохи пощастило, думаю. Невдалий результат для нас. Але рухаємось далі.

Не вдалась кінцівка. А так я думаю, що по грі володіли перевагою у першому таймі. У другому гра стала більш рівною. Я нічого не бачив, щоб «Кривбас» міг вирвати перемогу, але в кінці вони створили 2-3 моменти, а ми – ні. В підсумку це завершилось їхнім голом.

Не вважаю, що «Кривбас» виглядав упевненіше. Упевненіше виглядав «Колос». Зіткнення з Безкоровайним? Удвох бахнули один одного. Я отримав пошкодження, забій, але думаю, що все буде добре.

Як почуваюсь? Херово почуваюсь, бо команда програла, але будемо відновлюватись та готуватись до наступних матчів. Це життя, треба пройти цей період, цей етап. Але я вірю в нашу команду. Ми сильні, ми вийдемо з цього становища з високо піднятою головою», – сказав Богданов.

«Колос» займає 9-те місце в УПЛ. Таблиця тут.