Всі новини

Серджі Роберто: «Кубарсі був найкращим гравцем на полі в матчі з «Наполі»

13 березня, 11:23

Капітан «Барселони» Серджі Роберто прокоментував гру центрального захисника Пау Кубарсі в другому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Наполі» (3:1).

«Пау Кубарсі неймовірний. Він дійсно був найкращим гравцем на полі. У такому віці він просто не перестає дивувати всіх.

Дійти до чвертьфіналу з нашим вихованцем, який так грає – я сподіваюся, що він гратиме за «Барселону» все своє життя. Він скромний, талановитий і працьовитий.

Це була неймовірна ніч. Минуло чотири роки з того часу, як ми були там, де цей клуб заслуговує бути [у чвертьфіналі]. Фанати теж заслуговують того, щоб бути там, і вони допомогли сьогодні ввечері.

Ми знали, що важливо добре почати матч. І ми зробили це. Суперник показав свою силу за рахунку 2:1, і враховуючи, що ми провели справді хорошу першу частину матчу в Неаполі, але не довели її до кінця.

Загалом, все склалося ідеально, і це привело до нашого третього голу. Гюндоган віддав мені передачу, і я краєм ока побачив Левандовського одного в зоні одинадцятиметрового», - підсумував Роберто.