Всі новини

Олег Шандрук - про поразку від «Колоса»: «Верес» краще виглядав до перерви, але не реалізував свої шанси»

26 лютого, 12:24

Головний тренер «Вереса» Олег Шандрук прокоментував поразку від «Колоса» (0:2) у 18-му турі УПЛ.

«Було два різних тайми. І за змістом гри, і за забитими м'ячами. Ми краще виглядали до перерви. Але не реалізували свої шанси.

В другому таймі «Колос» ефективно використав контргру. А після першого пропущеного м'яча ми більше відкрилися і, відповідно, пропустили вдруге.

Щодо новачків - усі, хто зіграв сьогодні, залишили непогане враження. Звичайно, усі розчаровані результатом. Але ми розуміємо, що ці футболісти можуть ще більше дати цій команді. Сподіваємося від них на подальший прогрес в наступних іграх», - сказав Шандрук.

«Верес» наразі посідає 15-те місце в УПЛ. Наступний матч – 2 березня проти «Ворскли», календар тут.