Всі новини

Хосеп Гвардіола – про реалізацію Голанда з «Челсі»: «Моя ігрова кар’єра тривала 11 років, я забив 11 голів – тому не можу давати йому поради»

17 лютого, 22:24
1

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував гру форварда Ерлінґа Голанда у матчі з «Челсі» (1:1), в якому норвежець не реалізував кілька моментів.

«Це був хороший матч. У першому таймі ми діяли не надто добре, а у другому – навпаки. У нас були моменти, по перерві ми були кращими.

Голанд? Моя ігрова кар’єра тривала 11 років і я забив 11 голів – тому не можу давати йому поради. У наступному матчі він заб’є», – сказав Гвардіола.

Ерлінґ завдав 9 ударів по воротах лондонців та не забив жодного голу.

«Челсі» залишився 10-м у таблиці АПЛ, а клуб з Манчестера втратив шанси стати лідером – 4 очки відставання від «Ліверпуля» та гра у запасі.