Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Челсі» без Мудрика ледь не переміг «Ман Сіті». У матчі з 31 ударом в бік своїх воріт!
Відео

Вели в рахунку з першого тайму, але пропустили на 83-й.

17 лютого, 22:10
8

У центральному матчі 25-го туру АПЛ «Манчестер Сіті» вдома не зміг здолати «Челсі», зігравши з лондонцями внічию 1:1. При цьому команда Пепа Гвардіоли програвала по ходу зустрічі, зрівнявши рахунок лише на 83-й хвилині.

Михайло Мудрик втретє поспіль провів поєдинок «синіх» на лаві запасних.

«Сіті»: Едерсон – Вокер (к), Аканджі, Діаш, Аке – Родрі, Фоден, де Брюйне – Альварес, Доку, Голанд

«Челсі»: Петрович – Гюсто, Дісасі, Колвілл, Чілвелл (к) – Кайседо, Фернандес, Палмер, Галлахер, Стерлінг – Джексон

🔹 Попри скромний рахунок на табло, гра в Манчестері видалась видовищною та з великою кількістю моментів. Як ви розумієте, в більшості змарнованих. Звісно, більше таких сталось у господарів.

Приміром, показник xG. Згідно з ним команда Гвардіоли сьогодні награла на 2.91 голів, тоді як команда Почеттіно – на 1.58.

Та найкраще різницю демонструє кількість ударів. Господарі «Етіхад Стедіум» завдали в цей вечір 31 удар по воротах Петковича. Та з них лише 5 – у створ. Тоді як у гостей загалом лише 9 ударів, але аж 6 з них – у площину.

🔹 Втім, хороші моменти марнували обидві команди. Наприклад, Джексон в першому таймі ще за рахунку 0:0 загубив шанс забити в такій ситуації:

А Голанд взагалі став уособленням безлічі втрачених нагод «містян» у цьому матчі. Найяскравіша з них – на 78-й хвилині за рахунку 0:1 на користь лондонців:

І це лише найжирніші із втрачених нагод з обох боків.

🔹 Як ви вже зрозуміли, першими в цьому матчі забили гості. На 42-й хвилині «Челсі» провів контратаку, яку на техніці реалізував колишній гравець «Сіті» Стерлінг:

🔹 Відповідно на перерву команди пішли за лідерства гостей. Що означало посилені дії господарів після відпочинку.

Так і сталось, але з купи своїх моментів «Сіті» витиснув гол лише на 83-й хвилині завдяки удару на добиванні від Родрі, з яким у складі манкуніанці звично не програють.

🔹 Як наслідок, у матчу була нервова кінцівка з претензіями хлопців Гвардіоли на пенальті в доданий час, але цього не сталось.

ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ (зʼявиться пізніше)

Нічия (друга в цьому сезоні між цими командами після 4:4 в Лондоні в першому колі) означає, що «містяни» втратили умовне лідерство в таблиці, яке було у них за кількістю втрачених очок. Тепер у них 53 бали та третє місце, тоді як у другого «Арсенала» 55 очок, а у першого «Ліверпуля» – 57. Але у «Сіті» ще є гра в запасі.

Щодо «Челсі», то лондонці залишаються 10-ми із 35-ма очками в активі та з, очевидно, загубленою формою Мудрика в пасиві. Востаннє українець виходив на поле у футболці «синіх» чотири тури тому.