Всі новини

«Баєр» – «Баварія» — 3:0: огляд матчу та відео голів

10 лютого, 22:58

Огляд матчу «Баєр»«Баварія», субота, 10 лютого 2024 року.

У матчі 21-го туру Бундесліги «Баєр» вдома розгромив «Баварію» — 3:0. Матч відбувся у Леверкузені на стадіоні «БайАрена».

Рахунок на 18-й хвилині відкрив Йосип Станишич, який на дальній стійці відгукнувся на простріл Роберта Андріха.

Подвоїв перевагу леверкузенців на 50-й хвилині Алекс Грімальдо, який вбіг у напівфланг за спини захисникам мюнхенців та пробив у ближній кут Мануеля Ноєра.

Остаточний рахунок на 95-й хвилині встановив Джеремі Фрімпонґ, який скористався виходом Мануеля Ноєра на кутовий, протягнув м'яч майже до штрафного майданчика суперника зі своєї половини та пробив у пусті ворота.

«Баєр» продовжує очолювати турнірну таблицю Бундесліги, збільшивши перевагу над другою «Баварією» до 5 очок.

Огляд «Баєр» – «Баварія» — 3:0

Дивіться відеоогляд матчу Бундесліги «Баєр» – «Баварія»

Переглянути огляд матчу «Баєр» – «Баварія» можна за цим посиланням або натиснувши на світлину нижче.