У Мудрика 39 втрат на 100 дотиків до м’яча в сезоні АПЛ

29 січня, 14:52
15

Видання The Athletic підбило підсумки першого року Михайла Мудрика в «Челсі».

The Athletic виділив три основні недоліки 23-річного українця: втрати м’яча, неправильне розташування на полі та запізніла реакція.

У сезоні 2023/24 вінгер втрачав м’яч протягом п’яти секунд після того, як отримував пас, у 50 випадках за 807 хвилин в АПЛ - 5,5 раза за 90 хвилин. Це найгірший показник серед всіх вінгерів ліги.

Загалом у поточній кампанії він втрачав м’яч 39 разів на 100 дотиків, що також є найгіршим показником серед усіх атакувальних півзахисників та вінгерів з понад 500 зіграними хвилинами в лізі.

Більшість цих втрат відбувається, коли він отримує паси біля лівої бокової лінії в середній третині поля.

Мудрик часто опиняється «на іншій довжині хвилі» стосовно багатьох своїх одноклубників.

Швидкість Мудрика моментами була перевагою для «Челсі», але часто її вплив не відчувається так, як це повинно бути в матчах, оскільки він реагує на події, а не передбачає їх.

Найважливішим внеском Мудрика в «Челсі» з моменту переходу став його гол на 92-й хвилині матчу проти «Ньюкасла» у чвертьфіналі Кубка англійської ліги (1:1, 4:3 після пенальті), але він забив цей гол лише через те, що запізнився в штрафному майданчику.

Стверджується, що всі недоліки, які стримували Мудрика протягом останніх 12 місяців, були явними та викликали частий і видимий гнів його одноклубників та головного тренера.

Попри це, на думку видання, Мудрик показав достатньо, щоб підкреслити свій величезний потенціал. Відзначається, що перша глава кар’єри Мудрика в «Челсі» проходила на тлі нестабільності тренерів, тиску високої ціни за нього та щоденного жаху жорстокої війни в Україні.

У Мудрика 4 голи та 3 асисти у 40 матчах за «Челсі». Детальна статистика тут.