Яремчук проти «Атлетіка»: вийшов на 14-й хвилині, замінили на 82-й, xG склав 0,12, віддав 7 точних передач

20 січня, 23:04
8

Український форвард «Валенсії» Роман Яремчук взяв участь у матчі проти «Атлетіка» (1:0) у 21-му турі Ла Ліги.

Він не потрапив у стартовий склад. Втретє поспіль не потрапив в основу, а одну з ігор пропускав через грип. На 14-й хвилині Яремчук вийшов на заміну замість травмованого Серхі Каноса. На 82-й хвилині відбулася зворотна заміна.

За 68 хвилин на полі 1 раз пробив повз ворота, xG склав 0,12, зробив 1 успішне обведення з 1 спроби, віддав 7 точних передач (47%), виграв 7 з 14 єдиноборств, 8 разів втрачав м’яч, 2 рази потрапляв в офсайд, 1 раз відібрав м’яч, 1 раз його обіграли.

Отримав від Sofascore оцінку 6,8, коли середня в команді – 6,95.

Яремчук цього сезону забив 2 голи в 17 матчах за «Валенсію». Статистика 28-річного форварда тут.

«Валенсія» піднялася на 7-му позицію в Ла Лізі. Наступний матч – 28 січня на виїзді проти «Атлетіко», календар тут.