Всі новини

Пеп Гвардіола – про Бобба: «Палмер також був щасливий у «Сіті», а потім сказав: «Я хочу більше!»

15 січня, 13:45
5

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола поділився думкою про Оскара Бобба, який відзначився переможним голом у матчі з «Ньюкаслом» (3:2) у компенсований до другого тайму час.

«Бобб може грати на 5 позиціях! «Сіті» має ще одного гравця на багато років, якщо Оскар вирішить залишитися.

Тепер він щасливий за ці надані хвилини, але Коул Палмер також був щасливий тут, а потім він сказав нам: «Я хочу більше!». Це природно, зрозуміло», - сказав Гвардіола.

Палмер перейшов з «Манчестер Сіті» в «Челсі» влітку минулого року за 30 мільйонів фунтів.

Бобб цього сезону забив 2 голи та віддав 1 асист у 12 матчах. Статистика 20-річного норвежця тут.