Всі новини

Мудрик у матчі з «Ньюкаслом»: гол, реалізований пенальті в серії, 2 невдалі спроби обведення, 8 втрат

20 грудня, 00:29
34

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик допоміг команді вдома обіграти «Ньюкасл» (1:1, 4:2 в серії пенальті) та вийти в півфінал Кубка ліги.

Він вийшов на заміну на 78-й хвилині, а на 92-й скористався помилкою Кірана Тріпп’єра та зрівняв рахунок, зробивши його 1:1 (ВІДЕО). У серії післяматчевих пенальті реалізував свій удар точно.

За час на полі віддав 3 точні передачі (60%), 2 невдалі спроби обведення, 2 програні єдиноборства, 8 втрат. Отримав 7,3 бала від Sofascore, середня оцінка в команді - 7,11.

Це 3-й гол Мудрика в сезоні, також він віддав 2 гольові в 17 матчах. Статистика 22-річного вінгера тут.

В останніх 4 зустрічах Михайло виходив у старті, востаннє починав гру на лавці запасних 25 листопада - теж у матчі з «Ньюкаслом» (1:4) вийшов на заміну на 69-й хвилині.