«Айнтрахт» – «Баварія» – 5:1: огляд матчу та відео голів

9 грудня, 20:09
2

Огляд матчу «Айнтрахт»«Баварія», субота, 9 грудня 2023 року.

У матчі 14-го туру Бундесліги «Айнтрахт» вдома розгромив «Баварію» – 5:1. Матч відбувся у Франкфурті, стадіон «Дойче банк Парк».

«Айнтрахт» відкрив рахунок вже на 12-й хвилині. Омар Мармуш підібрав м'яч на куту воротарського майданчика після влучання у поперечину від партнера по команді та пробив у дальній кут воріт Мануеля Ноєра.

Вже на 31-й хвилині господарі подвоїли перевагу – Ерік Ебімбе на лівому полуфланзі розібрався з Девісом та пробив у ближній кут.

На 36-й хвилині рахунок став розгромним – Гуґо Ларссон отримав передачу перед штрафним майданчиком, прибрав на замаху Дайо Упамекано та пробив у дальній кут.

На 44-й хвилині відставання мюнхенців скоротив Йозуа Кімміх, який пробив у дев'ятку з метрів 20-23.

На 50-й хвилині рахунок став 4:1 завдяки дублю Ебімбе, який скористався передачею Шаїбі на лінію воротарського майданчика.

Остаточний рахунок на 60-й хвилині встановив Ансґар Кнауфф.

Для «Баварії» це перша поразка у сезоні Бундесліги. Мюнхенці йдуть 2-ми у турнірній таблиці чемпіонату Німеччини. «Айнтрахт» – 7-м.

Огляд «Айнтрахт» – «Баварія» – 5:1

Дивіться відеоогляд матчу Бундесліги «Айнтрахт» – «Баварія»

Переглянути огляд матчу «Айнтрахт» – «Баварія» можна за цим посиланням або натиснувши на світлину нижче.