Всі новини

У Ярмолюка найвища оцінка серед гравців «Брентфорда» за матч проти «Шеффілда» від Sofascore – він вийшов на заміну у 2-му таймі

9 грудня, 19:13
16

Сьогодні, 9 грудня, відбувся матч 16-го туру Англійської Прем'єр-ліги між «Шеффілд Юнайтед» та «Брентфордом».

Перемогу здобула команда Кріса Вайлдера (1:0) завдяки голу Джеймса Макаті в доданий до першого тайму час.

Український півзахисник «бджіл» Єгор Ярмолюк отримав найвищу оцінку серед гравців своєї команди від статистичного порталу Sofascore – 7.3 при середній 6.84 на команду. Він вийшов на заміну у другому таймі.

За тайм він 25 разів торкнувся м'яча, виконав 0 вдалих подач при 1 спробі, виконав 2 точні довгі передачі при 3 спробах, 1 раз вдарив у площину воріт, 2 рази вдало пішов у дриблінг при 2 спробах, виграв 5 наземних дуелей з 5, 4 рази втратив м'яч, 1 раз перехопив м'яч та 2 рази відібрав, точність передач – 82% (14/17).

Від WhoScored Ярмолюк отримав оцінку 6.9, як і захисник Ітан Піннок. На двох вони кращі гравці своєї команди.