Всі новини

Ерік тен Гаґ: «Ньюкасл» грав краще, ніж «Юнайтед»

3 грудня, 09:21
4

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Гаґ прокоментував поразку від «Ньюкасла» (0:1).

«У нас був важкий перший тайм. У перерві ми сказали: «Добре, ми раді, що рахунок 0:0, ми повинні залишитися в грі». Ми цього не зробили, але ми добре зіграли в останній частині гри.

Ми повинні віддати належне «Ньюкаслу». Вони грали краще за нас. Ми почали добре, у Гарначо був хороший момент, але потім протягом тривалого періоду «Ньюкасл» показував кращі результати, ніж ми.

Ми досить добре захищалися, але я вважаю за краще триматися якомога далі від наших воріт і більше володіти м’ячем, грати на їхній половині. У нас були моменти, але цього було недостатньо. Ми могли бути більш домінуючими в грі.

Суперник зібрав хорошу команду. Це, мабуть, одна з найсильніших команд «Ньюкасла», але у них не було запасних, яких маємо ми. Ми внесли трохи енергії, і це добре позначилося на грі.

Цього тижня це було не на нашу користь, але потрібно прийняти це як є. Ми повинні це виправити. Я знаю, що ми витривалі. Ми можемо це зробити. Кілька тижнів тому ми програли «Манчестер Сіті», а потім показали хороші результати в АПЛ, тому ми повинні повернутися до хороших результатів», - сказав тен Гаґ.