Video

«Манчестер Сіті» – «Тоттенгем» – 3:3: огляд матчу та відео голів

3 грудня, 20:50

Огляд матчу «Манчестер Сіті» – «Тоттенгем», неділя, 3 грудня 2023 року.

У матчі 14-го туру АПЛ «Манчестер Сіті» та «Тоттенгем» поділили очки – 3:3. Матч пройшов на стадіоні «Етіхад».

«Шпори» забили першими зусиллями Сон Хин Міна на 6-й хвилині, а через 3 хвилини кореєць відзначився у власних воротах. «Сіті» вийшов вперед на 31-й хвилині завдяки голу Філа Фодена.

У другому таймі зрівняв Джованні Ло Чельсо, а йому відповів Джек Гріліш. Це його перший гол у розіграші АПЛ.

На 90-й хвилині «шпори» врятувалися від поразки – м’яч в активі Деяна Кулушевскі.

Для «Тоттенгема» це четвертий поспіль тур без перемог, лондонці опустилися на 5-ту позиції у таблиці. Відставання від лідера «Арсенала» тепер становить 6 очок.

«Ман Сіті» йде третім, перевага «канонірів» – 3 пункти. Повна таблиця – тут.

Огляд «Манчестер Сіті» – «Тоттенгем» – 3:3

Дивіться відеоогляд матчу АПЛ «Манчестер Сіті» – «Тоттенгем»

Переглянути огляд матчу «Манчестер Сіті» – «Тоттенгем» можна за цим посиланням або натиснувши на світлину нижче.