Всі новини
Video

Обамеянг тричі забив «Аяксу» - бісіклетою та двічі з пенальті. Лише у Фалькао більше голів в ЛЄ

1 грудня, 00:56

Форвард «Марселя» П’єр-Емерік Обамеянг відзначився хет-триком в матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи проти «Аякса» (4:3).

34-річний габонець відкрив рахунок зустрічі, реалізувавши на 9-й хвилині пенальті.

На 47-й хвилині нападник ударом через себе в падінні зробив рахунок 3:2.

На 90+3-й хвилині футболіст забив переможний м’яч, знову з 11-метрової позначки.

Тепер на рахунку гравця 8 голів та 3 асисти у 18 матчах за французьку команду. Він перервав 5-матчеву безгольову серію, востаннє до сьогодні він забивав 8 жовтня.

У першому матчі з «Аяксом» (3:3) Обамеянг оформив дубль.

7 з 8 голів за «Марсель» Обамеянг забив в єврокубках: 5 у Лізі Європи, 2 у Лізі чемпіонів та 1 в чемпіонаті Франції.

Тепер в активі Обамеянга 29 голів в історії Ліги Європи. Більше забив лише Радамель Фалькао - 30. За «Марсель» в ЛЄ він забив лише 5 голів. 14 м’ячів в турнірі він забив у складі «Арсенала», 8 - за дортмундську «Боруссію», 2 - за «Барселону».