Всі новини

Різник, Таловєров та Дубінчак були у старті збірної на товариську гру з «Лехією»

17 листопада, 00:42
7

Став відомий стартовий склад збірної України на товариський матч проти «Лехії» Гданськ (2:0), який пройшов за зачиненими дверима.

З перших хвилин вийшли одразу двоє дебютантів національної команди - Владислав Дубінчак та Максим Таловєров.

Нагадаємо, що перемогу принесли точні удари Олександра Піхальонка та Єгора Назарини.

Склад у першому таймі: Різник (Бущан, 30), Караваєв, Бондар, Матвієнко, Таловєров, Дубінчак, Сидорчук, Малиновський, Піхальонок (Назарина 30), Зубков, Яремчук (Сікан, 30)

Склад у другому таймі: Бущан (Трубін, 60), Миколенко, Забарний, Сваток, Тимчик, Назарина (Степаненко, 60), Зінченко, Судаков, Мудрик, Циганков, Сікан (Довбик, 60)

У складі «Лехії» в основі вийшли три українці – воротар Богдан Сарнавський, опорник хавбек Іван Желізко та вінгер Максим Хлань. А також капітан Ріфет Капич, ексгравець «Кривбаса».