Всі новини

Жозе Моурінью після 2:0 зі «Славією»: «Рома» забила на першій хвилині завдяки дуже хорошому пресингу»

27 жовтня, 09:25

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував перемогу над «Славією» (2:0) в матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи.

«Нечасто вдається забити на першій хвилині, але це сталося завдяки дуже хорошому пресингу. Ель-Шаараві знайшов Едоардо Бове, а той чудово пробив. Це було важливо для нас, оскільки гра одразу ж пішла в правильному руслі.

Ми розуміли, що «Славія» – сильна команда у грі з м’ячем. Якщо ви дасте їм час і простір, вони створять вам проблеми. Пресингуючи їх, ми задумували не тільки не дати їм набрати обертів, але й створити власні моменти на контратаках.

У другому таймі рівень енергії та інтенсивності впав. Є гравці, які вибули на тривалий час – це означає, що іншим треба грати весь матч. Якщо ви подивитеся на таких хлопців, як Джанлука Манчіні, Браян Крістанте, Еван Ндіка, Ромелу Лукаку, вони грають практично кожну хвилину, тож рівень інтенсивності неминуче падає.

У другому таймі «Славія» більше володіла м’ячем, але, як мені здалося, все були під контролем.

Ель-Шаараві може грати де завгодно. Він дуже корисний для нас гравець, який може зіграти і флангового захисника, і вінгера, і другого нападника – це дуже важливо в умовах, коли у нас є багато обмежень і травмованих гравців.

«Славія» очікувала, що ми використаємо пару форвардів Лукаку та Белотті, але оскільки їх правий захисник грає широко, ми вирішили, що проти нього краще зіграє Ель-Шаараві», – сказав Моурінью.

Після половини матчів групового етапу Ліги Європи римляни мають у своєму активі максимум очок і посідають перше місце в квартеті G.